bugün

fethullah gülen e nedenseiz ve sebepsiz sevgiyi belirten cümle.

şimdi söyleyin bakalım bu sevgi neden ve niye gelmekte. fethullah gülen kim? bana birisi çıksın bu adam bunları yaptı ve ondan dolayı seviyorum desin. daha yaptıklarını bilmeden bu körü körüne sevgi nedendir, niyedir. şimdi bana 'lan olum okulları var, insanları okutuyo, türkiye ye böyle faydaları var' diye sakın gelmeyin. ya siz siyaset nasıl yürütülüyor, insanların beyni nasıl yıkanıyor bilmiyorsunuz ya da ben bi b*ktan anlamıyorum aynı anladığını zanneden ve at gözlüğüyle bakanlar gibi.

bu duruma gelmek bu kadar kolay mı olm? geçmişine ve yaptıklarına bakalım. ha siz bakmazsınız orası ayrı. neden bu adam müslüman en başta. bizim ülkede müslüman insan varsa o iyidir. o hiç bi b*k yapmaz. haşa lan, yapar mı hiç. adamın okulları var, adam fakirlere yardım ediyor de mi? bu kadar kolay işte bizim milletin kandırılması, bu kadar kolay işte körü körüne sevgi.

eğer burası türkiye ise herşey normal değil mi sizler için. siz aptal saptal şeyleri okumaya devam edin, siz sadece adam, müslüman diye[ki bu insanlar müslümanlığın arkasından ne yapıyor ne yapmıyor, aleni şekilde belli, siz inkar edin] bağlanın.

evet, yaşasın fethullah yaşasın anlam verilmez sevgimiz, yaşasın körü körüne bağlanmamız..!!

not: başlık sığmadı gençler. yoksa yaşasın fethullah gülen olacaktı. üstüme gelmeyin lan..[gülücük]
(bkz: black metalde orman sevgisi)
nefret edenlerin de neden nefret ettiğini bilmediği bir ortamda garipsenmemesi gereken sevgidir.

fethullah yerine herhangi bir isim de getirilebilir zaten.