1. 210.
    Dizisinde yer alan oyuncu hakan karahan -dizideki nadir-'in karizması?

Adam 60 yaşında olmasına rağmen çoğu akranımdan çekici.

Duruşu, ses tonu, aurası, karizması?

Öyle de boş bir adam değil kendisi; Senarist, oyuncu ayni zamanda yazar/şairdir.

Ve candan erçetin'in hayat arkadaşıdır.
    9 -2 ... ups boobss
  2. 211.
    Okulum ara tatile girdiği için istanbul'a dönmüştüm annem dizi izlemeyi babama da aşılamış babam da pazartesi günlerini bu dizi için bekliyor. 3 haftadır her pazartesi bu diziyi izlemeye maruz bırakılıyorum. Çocuk dizisini ise sadece 2 hafta maruz kaldım 2.haftamda final oldu çok mutlu olmuştum.
    1 ... sivasli bey
  3. 212.
    entrikalarla dolu dizi.
    2 -1 ... hayatsarar79
  4. 213.
    fuhşiyattan başka bir şey değil. dizideki tüm kadınlar başroldeki adamın ya kızı ya karısı. sonra vay efendim ahlaksızlık arttı ülkede. e bunu izleyen adam namaza mı başlayacak çok afedersiniz, ne izlerse onu yapacak.
    1 -1 ... masklavi
  5. 214.
    Paraya, güce tapınan ve ömürleri boyunca ihanet eden kadınların hikayesi..
    ... lenova
  6. 215.
    Geçen gün ilk ve son kez birazını izledim. Anladığım şey, bir andropoz erkek var. O kadından bu kadına akrobatik atlayışlar yapıyor. Kadınlar da bende dursun diye kendilerini paralıyor yani salak kadınlar için dizi. Siktir edin la o herifi. Sanki erkek kıtlığına girdik.
    Yani iz len mez.
    ... thelma
  7. 216.
    Halit demem bir tip var dizide ne kadar kadın varsa yürüyor. Nasıl dizi lan bu? Evet.
    7 ... oytunkaran
  8. 217.
    Saçını nerede ağarttın diye sorulan sorulara karı kız peşinde be hocam der kesin. Cuk oturur çünkü bu laf.
    6 ... kale3112
  9. 218.
    Çok iyi diziymiş bu ya ben nasıl kaçırdım bugüne kadar. Full entrika.
    3 ... flat head
  10. 219.
    erim: ablası ile abisi eski karı koca.

kaya: ender'in kocası oluyor. ender'in eski eşinin eski kaynı oluyor.

zehra: üvey anası yıldız'ın ilk kocası ile kendisinin 2. kocası aynı kişi. başka üvey anasının kardeşi caner ile aşk yaşamış biri.

şahika: halit'in eski manitası. halit'in eski kaynına iş koyuyor.

ender: zehra'nın ilk kocasıyla eski manita.

leyla: halit'in manitası. halit'in eski kaynı kaya'nın eski aşkı.

alihan: eski eniştesinin 3. karısının 2. kocası.

halit: dizide kızları, baldızı,aysel ve yıldız'ın annesi dışında aşk yaşamadığı bir dişi yok.

dizinin senaryosunu erşan kuneri'nin yazdığını düşünüyorum.
    5 ... ataturkcu 20