bugün

(bkz: yalandan kim ölmüş)
genelde *ortaokul çağlarında, sene başında herkesin kendini ve ailesini sırayla tanıtma esnasında sınıfın en geyik öğrencisinin kendisini tanıttıktan sonra kullandığı cümledir.
yine bir klise günlüğünde daha birlikteyiz dedirten söz.

bu sözde bir zamanlar -ki o zamanlar bbg, popstar yerine yarısmalar vardı ve populerdi- güzide yarısmacılarımızın birbirlerine karsı iyi niyet temennilerini belirtmek için kullanılırdı.

daha sonra sıklıkla tekrarlanması ve samimiyetsiz ifadesinden dolayı bıktırması hasebiyle cin fikirli ayarmator genclik tarafından ilgi topladı. ve tanısma diyaloglarının ardına "tadımlık marjinal kisilik belirtisi" olarak eklendi, eglenildi. o zamanlar iyi, hos, zekice, gülünesi birseydi.

fakat gunumuzde artık tanısmaların ardına eklenmesi yadırganmaya, tiksinti uyandırmaya basladı. verilen ayar a ayar vermek kabilinden ortamlarda yeni geyik muhabbetleri doğurdu.

fakat is bu baslığın konusu olan kisiler hala her tanısmanın ardından bu lakırdıyı etmekte ve "sinir tahrip timi" olarak görev yapmaktadır. bu yüzden arkadaslarımızı siddetle kınıyor ve yarısmacı arkadaslara basarılar diliyorum.***
msn de veya chat de "asl pls" muhabbetinden sonra geyik olsundiye soylenebilitesi olan ama soylenmese daha iyi olacak soz * *
meali: "yarışmacı gerzek tipler. hepinizden tiksiniyorum. umarım bi halt yapamazsınız da ben kazanırım. zaten bi bok yapacak gibi bi haliniz de yok. özellikle sen şişko patates, inşallah ilk turda elenirsin. şu moruğun da neden katıldığını anlamadım. şu cılız kızın ise hiç şansı yok. salak salak sırıtıyorlar bir de. piminizi çekicem oğlum hepinizin." olan cümledir.
samimi olmayan,ağız ucuyla söylenen boş söz.
yarışmacı arkadaşların cırcır olmasını istiyorum un azıcık değiştirerek söylenmesi. *
alttan alta diğer yarışmacılara laf atmak için kullanılan cümledir. başarıya ihtiyacınız olacak demektir.
türk insanının en samimiyetsiz en karaktersiz olduğu, en kameraya oynadığı andır.