bugün

çıplaklık anlayışı etek, şort giymek olan mal bünyeler yüzünden gerçekleşen hadise.

yarıçıplak dediğin kadının sadece bacağı görünüyor, onda da çorap var aq.
başkası bakarken normal sen bakarken anormal olan durumdur. Tabi nasıl baktığın da önemlidir ki şikayetçi olunabilir.
Dikkat çekici açıklık vardır. Bir de mütevazı açıklık vardır.
Sen eğer ki dekolte combosu yaparsan bakışlardan şikayetçi olman neredeyse ironiktir. Çünkü davranışlarınla ortaya koyduğun bir izin sözkonusu. Böyle giyinerek insanlara normalde görmeleri şart olmayan bölgelerini görebilme iznini vermiş oluyorsun.

Tabi özgürlük çerçevesi altında bu bakışların yine de rahatsız edici olma hakları yoktur.
Alışık olmadığınızdan kaynaklanır. Gözünüz alışsa her açana değil, onların da arasından sıyrılacak çok çok güzele bakarsınız. Tabii buna alışmak için yaşadığınız yerdeki çoğu kadının açık gezmesi gerekiyor.

Hadi başka ülkeleri geçtim de kendi ülkenizi bari düşünün de kafanız açılsın biraz. Antalya ve izmir gibi şehirlerde durum neden böyle değil?

Göz farklı olana, ilginç gelene bakar. Alışırsınız öyle her mal mal herkese bakmazsınız. Ama dininiz izin vermiyor işte. Kapa da kapa.

Ortadoğulu zihniyetliler sizi.

edit: başlık da yorum da arakmış zaten:
https://eksisozluk.com/entry/56191229
(bkz: istemem yan cebime koy) durumudur.

kadınlar ikiyüzlüdür.
Kadinlar bakinilmayi sever. Ama biz bakmiyoruz bakarken agzimiz niagara selalesi gibi akiyor , gözlerimiz adeta tecavuz ediyor , ağzımız hakaret dolu laflara bulaniyor. O yuzden sikayetci olmakta sonuna kadar haklilar.
Anlamak istemediğiniz bir şey var. Istediği gibi giyinmek her bireyin hakkıdır. Onun açık giyinmesi size ona bakma hakkı vermez, öyle sessiz mesajlar verdiğini de iddia edemezsiniz. Cinsel açlığınız size bu hakkı vermez.

Ve yine her insanın -insan diyorum bak- sözle veya gözle yapılan tacizden korunma hakkı vardır.
her insanın gözle yapılan tacizden korunma hakkı varsa bayanlarında açık giyinme hakkı yok demektir.ben sokağa çıktığım zaman her yeri açık bir kadını ilk gördüğümde refleks olarak bakabiliyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor.demek ki göz neymiş göz zinasından kurtulmak mümkün değilmiş.o yüzden açık giyiniyorsanız bakılmasını göze alacaksınız.
Bakan cirkinse şikayetçi oluyorlardir, double standart dogrudur.
Beyninizi üreme organınızdan yukarıya çeker misiniz lütfen? bir şey söylicem..

Kadın da erkek de ne yapmak isterse onu yapmakta özgürdür.

Giyen bakanına katlanacak evet haklısınız

yalnız

Sırf açık giyindi diye kadına taciz veya tecavüz hakkı olduğunu düşünen şerefsizler yüzünden bu ülke bu hale geldi.

Beğeniyorsanız edebinizle bakın. Salyalarınızı sıçrata sıçrata laf atınca kuduz köpeklere benziyorsunuz.
biri su mala bu tip kizlarin sikayetci olmadiklarini hatta bu olaydan haz aldiklarini anlatsin lutfen
bakma ayy ne bakiyolar triplerine hepsi cop laftan ibaret
birde ulan birakin artik rahatlik ozgurluk ayaklarini sizin ozgurluk modernlii anlayisiniz kicinizin arasina kacmis mini sort giymekse bu sizin basit bir bakteri olusunuzdandir yemeyin bizi hepinizin hosuna gidiyor pazarlanmak.
bana sorarsanız yalan söylüyordur.

insan bu dikkat çekmek ister.

dikkatler onda olunca tribe girer.

ki bayanlar buna daha yatkındır.

kolay tribe girerler.

bunlar benim fikirlerim.

saygılar sunuyorum azizim...
oooouuuvvv sözlüğümün bilim adamlarına kuduz köpekler dediler.

zall bize sahip çık, bak kendimi zor tutuyorum içerde tutamadığım 30 milyon sperm var! ayık olun bak aklınızı alırım.
Uzak akraba bir hanımefendinin sözü geldi aklıma:
"Açmak ayıp değil, bakmak ayıp!.."
bundan sizene amk , hayatımızı sizin götünüz başınız ayrı oynayacak , bir taraflarınız kalkıp inecek diye değiştiremeyiz.isteyen istediği gibi giyinir.
Kadınlar ilgi çekmek için açık giyinir. O ucuz yalanlarını kendilerine saklasınlar. Hele hele de aşırı açık giyinip sonra da bana bakılmasın diyen ya yalancıdır ya da maalesef beyni o kişiyi komple terk etmiştir. Nasıl erkekler kadınların ilgisini çekmek için çeşitli davranışlar gösteriyorsa kadınlar da aynısını vücutlarını sergileyerek yapar. işte bunlar hep biyolojik dürtü.
güncel Önemli Başlıklar