bugün

demokrasi ve atılım partisi(deva) ile chp arasındayım, bilgilendirici entry ve mesajları bekliyorum.
Akp gidecekse deva partisi gelsin. Davutoğluna bile oy veririm ama cehape ile iyi partiye vermem.
Nereye oy verirsem vereyim tek bir yere gidecek ya da gitmeyecek.. aynı şeyin laciverti işte.
ben oyumu yaşar büyükanıt a vermeyeceğim.
Deva partisi.
Bize hem para hem huzur hem adalet lazım.
Ya kimseden umudum kalmadı ya üzülüyorum, ayasofya'nın cami olmasına, çoklu baroya, Atatürk'e lanet okunmasına sözde hilafet iddialarına, lgbt yasaklarına beğenmiyorum!
Adalet ve kalkınma partisi.
fakparti. ülkenin gerçek anlamda hardcore ihtiyacı var. bunlara yetmez ama evet.
Oy pusulasında ampülü kapat.

Sonra oo piti piitii..
deva partisi.
Hiçbir parti çekici gelmiyor.
Bu konjektürde,dürüst olmak gerekirse, benim naçizane görüşüm, tabii ki benim persfektif bakış açısından farklı düşünen kimseyi rencide etmeden,kalografik düşünü nort eden,nörtlüğü tolere ile dışa vurabilen, ama aynı zamanda edimsel bu konuyu farklı santimental bir bakış açısı ile değinmeye çalışarak ve benim gibi her birinizin izdüşüm fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söylemek istediğimi unuttuğumu düşünüyorum.
öyle bir parti yok. hiçbirinin savundukları, siyasileri, görüşleri bana hitap etmiyor.

boş oy.
ali babacan'ın siyasi çizgisini beğeniyorum. muhtemelen yapacağı hamlelere göre kendisine oy verebilirim.
Kesinlikle CHP ‘ye veririm..
vaziyet bu artık.

görsel
görsel
hangi partiye oy verirsem vereyim malum iktidar yüzünden partinin eskisi kadar bir önemi kalmadı. cumhurbaşkanlığı seçiminde de erdoğanın karşısındakine oy verecem(imamoğlu gibi birisi çıkmadığı sürece) ama, erdoğanın karşısına erdoğan çıksın yine alamaz.
edit: imamoğlu çıkarsa boş atacam büyük bir ihtimalle. 20 yılda onu çekemem ben.
Ak partidir.
Yoktur efendim,oy verecek parti yok deyip akp ye oy vermek evlenecek kadın yok deyip Bülent Ersoya nikah kıymaya benzer.
Chp zihniyetimle memleket partisine oy vereceğim.
güncel Önemli Başlıklar