bugün

bu cümleyi ebeveynden duyduktan sonra, "olsun be hayat güzel" diyip gülümseyecek kişi yoktur herhalde. ölüm fermanı gibi gelir insana.
(bkz: felaket tellalı)
küçükken annem yat kızım yarın okul var derdi bende ne var yani dünde vardı yarın da olsun hatta yarından sonra da olacak diye sorusu olmayan cümleyi cevaplamamdır.
bir yerlerde bir yanlış var. yanlış düzenin parçalarıyız . çok dramatik . bak melankolik oldum lan bir an.felsefik oldum .
oha ya cidden yarın okul var. bi de bitirilmesi gereken proje var. bi de açıklanmayan ve açıklanması olası olan vizeler var. geçemeyeceğim dersler var. takıntılı hocalara var. işte var oğlu var.

(bkz: hatırladık da noldu sanki)
(bkz: intiharların sebebleri)
an itibariyle çoğumuzun düşündüğü gerçek...

yarın okul olmasa rahat rahat uyuyabilecekken birey stresin verdiği melankoli ile yatar uyuyamaz... haftaya bok gibi başlar... saatler ilerledikçe yarın okul var düşüncesi bugün okul var düşüncesinene dönüşür... cuma akşamını iple çekme başlamıştır bile...

eğer birey üniversite öğrencisi ise stressten dolayı düzgün uyuyamaz sabah 7de kalkması gerekirken "sikerim dersini" der ve sabahki dersleri bir güzel eker, hem adam gibi uyuyamamış hem de derse gidememiştir, kaymaklı ekmek kadayıfı olur durum. sabahki dersleri ekiş bireyin bünyesine bide vicdan azabı ekler uyuyacağı 3 saat uyku rezil olur, kaymaklı ekmek kadayıfının üzerine bide kaşar eritilir, birey bu sefer baş ağrısıyla öğleye doğru uyanır ama hala yataktan çıkmak istememektedir (bkz: depresyon belirtileri) ruhsal overload olmuştur, sendrom üstüne sendrom yaşamaktadr. yarın okul var sendromu+dersleri ektim sendormu+düzen müzen kalmadı sendromu artar da artar.

artık birey bir ertesi gün okula gidecek güveni bulmaz kendinde ve evet depresyona girilmiştir... domino etkisi başlar sosyal hayat çöker (zaten çok az vardır), dersler batar (asosyaller derslerde başarılıdır önermesi tamamen yanlıştır), birey kendine bakmayı bırakır. artık iple çektiği cuma günüde ona mutluluk vermez. evden çıkmaz. siz siz olun uyuyun gidin okulunuza paşa paşa kendinize acımayı bırakın!!! hadi bakalım gidin okulunuza eşek olmayın benim gibi..
moral bozan başlıktır.
yarın vizeler başlıyo ve ilk günden 3 sınav var. ve ben keşke yarın okul olaydı da vizeler başlamayaydı diyorum. liseliler bu günlerin kıymetini bilin.
ben ve milyonlarca öğrencinin çektiği ızdırap. birbirimize destek olmalıyız dayanmalıyız buda geçer arkadaş. hayat gönlümüzce olmuyor ömrümüz hep ızdırapla da geçmiyor.
ilkokuldayken bunu söyleyenlere dalmak isterdim. eheheh şimdi yarın okulunuz var bebeler *
(bkz: açmayın korkunçlu pazartesi)
yarın okulu olmayan insanları gram endişelendirmeyecek cümle.
yarın vizesi olan öğrenciyi gram endişelendirmeyecek cümle .
Vardı da biz mi yok dedik ki söylüyorsun ulan. Dedirtendir.

Yarın okul var ancak sikimde mi? No dostlarım no.
Allah belasını versin. 1 buçuk saat yol gidiyorum ama sevgilim beni bırakınca güzel olmuyor değil yanii.
Yeter artık bıktım okuldan.
Kaçıcam gidicem buralardan.
yol parasi olmayana okul da yok. ne guzel dumya.
Ve yarın fizik vizesi var şaka gibi...
Artık okul ortamı sıkmaya başladı hemde fazlasıyla.
görsel
tatil bitti evet.
liseli tabiridir.
geçmiş olsun çocuklar. ne diyebiliriz ki.
gidin yatın o zaman liseliler.