bugün

15 temmuz 2016 gecesi diyanetin direktifleriyle olan olaydır, enteresan insan hayret ediyor gerçekten.
zamanında "sokaklara çıkanlar vatan hainidir" diyenler şimdi milleti sokağa dökmeye çalışıyorlar.
Ulan her 15 dakikada bir okuyup duruyor. Şu an dahi hala okuyor. Sonunda gaza geleceğim ama öyle istedikleri gibi değil, Popalıya 6 tane basıp, elime de kısa sap baltamı alıp önce beynine sıkıp sonra da lime lime edecek kadar üşütmek üzereyim.

Hayatımda ilk kez ezan sesinden rahatsız oldum ve ciddi tiksindim.
cumhuriyetimizin selasıdır. el birliğiyle öldürdüler atamızın yadigarını. başkanlık uğruna, para uğruna. amına koydular milletin acımadan, insafsızca.
dini siyasete alet ederek pis günaha giren imamdır.

ayrıca kafa sikerek kul hakkına da giriyor. bi sus amk...
dini siyasete alet ederek pis günaha giren imamdır.

ayrıca kafa sikerek kul hakkına da giriyor. bi sus amk...
Öbür dünyada hesabını verecektir. Ak Partiyi savunacağım derken milleti sokağa döküp ölümlerine sebep olmak din görevlisi kimliği ile ne derece bağdaşır? Bilemiyorum.

Not: anti-akp anti-darbe.
Ne ibne adamsınız. Allahım bu ülkeye akıl fikir versin. Dualar olmadan ayakta olamayacağımızı anlayın. iman herşeyin öncüsüdür. Halk ayaklanmadan bu olaylardan kurtulma ihtimalimiz yok.
o da ekmeğinin peşinde.
kesin yaşar nuri düşmanıdır.
imam ezan okumaz.
Ezanı müezzin okur.
din ile halk uyuşturulmaya devam ediyor.
ooooo. zamanında ezanları susturmak için darbe yaparlardı. şimdi darbe yapanlar ezanla susturuluyor. istediğiniz kadar salyalarınızı akıtın. istediğiniz kadar küfredin ama başarılı olamayacaksınız.
işte cihat çağırısı yapıyo, iç savaş çıksın diye yardım ve yataklık ediyo. kardeşi kardeşe kırdırmanın peşinde bi imam...iki kişi ona uyup bi başkasını öldürse...

bu da kabataş yalanı varan 2- oldu.
Gece 1'de başlayıp hala devam eden, gün içindede yarım saatte bir sela okunacakmış. Sela,ezan,fetih suresi okundu sabah 5'e kadar. Ha birde "meydanlara çağrısı" yapılıyor. imam efendi bi git ya fazla mesai ücreti mi alıyorsun ?
fazla mesaiye kasıyo amk.

gelsin paralar...
Tamamen dinin siyasete alet edilmesidir.
imamlıkta ilk defa mesai alacak olan imamdır. Ekstra okuduğumuz selalara prim ödeniyor mu?
Yeminle adamı ateist ederler.