bugün

biten her türlü ilişkinin ardından yaşanılan o kabullenememe durumunun müsebbibi olan his. sözleriniz, sevişleriniz, düşünceleriniz, atmaya niyetlendiğiniz her adım bir makasla aniden kesilmiş gibi hissedersiniz. ne artık sevilmemek ne de birlikte olmayacak olmanın verdiği boşluk yarım bırakılmışlık hissiyle yarışamaz. insan dönüp dolaşıp makasın kestiği o yere gelir, keskin uçlar canınızı yakar tekrar tekrar.
Tam hissini bir kez tadanlar bilebilir.
an itibarı ile hissetmiş olduğum duygu durumu. sozluk yavsakti falan ama özledim onu. kafasını göğsüme koyusu, saçlarını oksardim bunu yaptığında. yüzünü hergün görüyorum be sozluk aynı yerde çalışıyoruz. gelmesine yakın içimde tuhaf bir heyecan oluyor anlayamıyorum. bitti gitti sözde peki neden hala sanki yeni basliyormusuz da flört donemindeymisiz gibi hissediyorum. yanında kalamiyorum sanki üstüme kulcelerce ağırlık koyulmuş gibi nefes alamiyorum yanında. oysa ondan nefret etmem gerekirdi. yapamıyorum sozluk yaptığı terbiyesizlige rağmen ondan nefret edemiyorum sanki onu daha çok sevmeye başladım. yüzünü özlüyorum en çok öpücükler kondurmaya doyamazdim ben o yüze. her optugumde gözlerini kapatirdi. küçük bir çocuk masumiyetiyle kaplanirdi o yüzü. ona sarilmayi özledim sozluk sıkı sıkı sarilmayi özledim. belime dolanirdi kolları beni havaya kaldırıp operdi ne zaman sarilsam. belki de başlamadan bittiği için butun bunlari hissediyorum. daha onu hakkıyla sevmemisken nasıl nefret edebilirim ki ondan. ozledim ama olan oldu artik ne kadar cok istesemde gidemiyorum ona. bakışlarında görüyorum onun. oda benimle aynı durumda. saçma sapan bir ego yüzünden (iki tarafli) biz kazanmak yerine birbirimizi kaybettik en çok bu acitiyor canımı.
aylardır kurtulamadığım çok kötü bir his.
4s kuralı der geçerim. Ve geleni geçeni yarım bırakıyorum bundan sonra o zaman seviyolar demek ki.
eğer hayatınızda karşı cinsi bir kere sevdiyseniz ve ayrıldıysanız,
her zaman kalbinizdeki sızı olacaktır.
tabi ki biz de onu derinlere gömecez.
(bkz: Zeigarnik etkisi)