bugün

aslında yarı çıplak resim çektirip evde arkadaşlarıyla paylaşan bir zihniyete lafımız yok. fakat lafımız yarı çıplak resmini internetteki arkadaşlık sitelerine koyup kendilerini bir nevi seks objesi yapmaya çalışan bireylere. kızlardan bahsetmiyorum bu yazıda, bunu yapan mal erkeklerden bahsediyorum.

ben öyle pek takılmam yonja'dır, sosyomat'tır filan, bunları bir komşu var ondan duydum, o giriyor hep böyle yerlere, pis insan.

sorun şu ki bu yerlerdeki kanı kaynayan, libidosu tavan yapmış genç bireylerin resimlerinin çogunda belden yukarısı çıplak, kıllı gögüsler, kaslı baldırlar, sıkılmış pazular, dövmeli popolar filan var. bu ne lan?

tamam biliyoruz o siteler gençlerin girip birbirlerini bulup seviştikleri yerler oldu, tamamen sanal kerhane gibi yerler. ama millet niye bu kadar kendini gösterme meraklısı kardeşim? nedir bu sekse olan düşkünlük, dünyaya apış arasından bakma istegi. he çok meraklıysan bulursun kızını evde gösterirsin çıplak resimlerini, hatta canlısını, ne göstereceksen artık, ona da ben karışmayayım.

önceden kızlarda vardı bu kendilerini, vücutlarını sergileme istegi. şimdilerde kızlardan çok erkeklerde ön plana çıkan bir duygu bu. anasını satayım koskoca adam olmuşsun hala gidip boxer ile resim çektirip internette paylaşıyorsun bunu ya. ulan 100 liran da mı yok git kerhaneye ne bileyim başka bir şeyler yap. bu kadar kepaze olmaya deger mi lan? altı üstü sevişecek bir kız bulacaksın oradan. o kadar.

en karizmatik resim de belden yukarısı çıplak, kıllar özenle taranmış, alltta beyaz havlu[hani her an düşebilir, gerçeklerle yüzyüze gelebilirsiniz, böyle heyecan isteyen bayanlara ihtiyacım var mesajı] aynanın karşısına geçip suratı da yusuf miroglu suratı gibi yapıp[çene kemiklerini patlatırcasına sıkıp şişirmek] cep telefonu ile fotograf çekmek. hayır banyoda bir de. arkada kirli sepeti, diş fırçası, giydigi beyaz paçalı don bile görünüyor. hayır o banyonun fayansları için verecek kız varsa haberim olsun yani.

tüm bunları göbekli, çirkin, kılsız, igrenç bir notre dame kamburu gibi bir insan oldugum için söylüyor olabilirim ama belki de bir gerçeklik payı vardır. bir dahaki hayatımda bebek yüzlü olarak gelirsem bu dünyaya ilk işim bunları analiz etmek olacak. söz valla.
yonja da bolca rastlanan zihniyettir. * *
üçüncü şahısları germemesi gereken zihniyettir, zira burada üçüncü şahısların yapabileceği en büyük şey yarı çıplak fotoğraf çektirmemek olur, çektirenlere laf etmek kimsenin haddi değildir. * *
gögüz kıllarını apacık ortaya seren zihniyettir.
(bkz: ee ne var bunda)
doğal bir zihniyet
ünlü düşünür adana'lı hamdi * demiş ki ;

(bkz: sanat için soyunanı sanat için skerim)
bunun kızı da erkeği de iğrençtir. hatta iğrenç olmak bir kenara dursun, rezildir. yani kimse kusura bakmasın ama, bu mallığın son noktası. erkekleri iğrenç yapan, gerçekten de o banyoda çekilmiş "ben seksiyim" diye bağırdığını zanneden fotoğraflar. hele o bakışlar o kadar amele ki insanın kopası geliyor.. kızlardansa bahsetmek bile istemiyorum...
dünyadaki tek amacının sevişmek, boşalmak oldugunu zanneden bünyelerdir bunu yapanlar. internetten karı kaldırıp ta sevişmenin de gelişmişlige filan hiç bir etkisi yoktur. yemeyin.
yarı çıplak resim çektiremeyen haset zihniyetin düşmanlığı kazanan zihniyettir.
(bkz: msn de ciplak resim kullananlar klubu) *
(bkz: saygılar)
yonjada çok vardır bunlardan.
bunun karsılığında para alıyorsa vucuduyla para kazanan zihniyettir. kara köydekilerinde vucutlarıyla para kazandığı aklıma geldi nedense.
(bkz: zihniyetin fotoğraf çektirmesi)
çektireceksen "anadan üryan soyun da öyle çektir bari" denilen tiplerdir bunlar.
karşılığında para alıyorsa "model" olan zihniyettir. Fahişelerle karşılaştırmak hangi zihniyetin ürünüdür bilinmez.

(bkz: iç giyim)
(bkz: mayo)
(bkz: bikini)
(bkz: kıro)
(bkz: tiki)
(bkz: sec begen al)
arkadaşlık sitelerindeki profil resimlerinde bolca görülebilen resimlerdir. Kim daha fazla açarsa daha fazla oy almaktadır. Bu uğurda anadan doğma soyunup resimlerini çektirip profiline koyanlarda vardır. E tabi doğal olarak top list'de ilk sıralardadır bu kişiler. Sanırım bu sitelerin en aşırısı da aşağıdaki sitedir.
http://vampirefreaks.com/
kadınlarsa bolca rağbet gören fakat erkekse ıyyyyy, iğrenç dedirtip internetten soğumanıza neden olacak fotoğraflar.
sanat adına, sanatçı (!) olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kişidir.
en fenası cep telefonuyla aynanın karşısında çekinen dangalak erkeklerdir.siyah beyaz olur bir de.boxerları da ucundan azıcık görünür tabi.*
en azından nü fotoğraf çektirmeyen zihniyettir.
(bkz: beterin beteri var)
zenginin malı züğürtün parmağını yorarmış.*
profil oluşturupta sağa sola koymayan bir zihniyetse 'ne ala' denilen, zihniyettir. kendi özelini sadece yakın arkadaşlarıyla paylaşıyorsa sorun yoktur. bazı durumlarda medeni cesaretinden ötürü kutlanası insan bile olabilir.
ayna karşısında yapan kişisi emo'dur. diğerleri de bizi ilgilendirmez zaten.
nedense yarı çıplak fotoğraf çektirip profiline koyan dişilere değinilmemiş. hep bunu yapan erkeklerden ve iğrençliğinden bahsedilmiş. tabi kadın yapınca iğrenç olmuyor, sizde haklısınız kıskanç erkekler siziii* bunu yapan belli ki arıyor veya aranıyor. kime ne. varsa sevgilisi düşünsün..
tanım: vücudunu sergileyerek karşı cinsi etkilemek isteyen insanın sahip olduğu zihniyettir. bakın bende neler neler var gibi..
(bkz: fotoğraf çektiren zihniyet)*