bugün

siz onun için her şeyi yaparken, sizin bütün çabalarınıza rağmen sizi terk edip giden insandır.
en ağır hakaretleri hak eden kişidir.
gidişine mal kaybı denilecek insandır. cana geleceğine mala gelsin.
ona bir şey olmaz insanıdır. kalan acı çeker, inanan acı çeker.
yarım insandır diyerek olaya farklı bir bakış açısı kazandırmak istiyorum.
bidaha birisiyle yola cikarken tedirgin olmaniza sebep olacak, derin dusuncelere ve guvensizlige sevkedecek insandir.
en pis insan. allah belasını versin, kaypak insan. türlü taklalar atıp söz veren, paketteki son sigaraya göz dikecek karaktersiz insan. bir insan ki kedi gibi gözün içine içine bakıp masum gibi yapar da sonra kaybolur. başına türlü çeşit bela gelsin senin, benimkinin iki katı gelsin.
yolun bittiğine inanmış insandır suçlanmamalıdır.
O'dur...
işaret anlamında. yaşasın türkçe esnekliği.
Yolun sonunu görememiş insandır. Temkinlidir.
Birilerinin herşeyi olup hayatlarından öylece çekip gidemezsin demişti bir eski sevgilim.
Bumerang gibi bir şey sanırım bu ilişkiler ne yaparsan sana geri dönüyor.
Bu ve bunun gibi şeylere hazırlıklı olmak gerek. Kimse kalıcı değildir, en yakınınız bile unutmayın. Onun için kimseye körü körüne bağlanmamak gerek. Hiçbir şey olmazsa ölüm var ona ne demeli ?
Bilinmez, belki gerçekten gitmek zorunda kalmıştır.
Cok buyuk ah alan insandir. Madem gideceksin niye yola cikiyorsun? Dur ben sunla yola cikiyim sonra ilk sapaktan baskasina saparim dediginde vicdanin nasil rahat olacak? Unutma Allah yanani goruyorsa yakani da gorur bunlarin hepsi bir bir senin basina da gelecek.
birlikte bir yola çıktığınıza göre değerlidir. canı sağolsundur. hayat, planlarına uygun şekilde davranmasına müsaade etmemiş olabilir.
türkiyenin 90% sini oluşturan insandır. ben değilimdir.
ben idim o insan. amk aşiri bir sevgi açligi duyuyorum devamli, ve birisi bana deger verdiginde hemen iki dakkada doyuyor sonra onu birakiyorum. sirf kimsenin kalbi kirilmasin diye de yillardim açım. sevgi orucundayim ibneler.
çok büyük ah almış insandır. iki yakası bir araya gelmeyecektir.
Yolda kaybolmuştur. Devam edemeyeceğini anlayıp bari geri döneyim demiştir. Eve vardığında ise sizi çaldıracaktır. Kafanız rahat olsun, kendisini merak etmeyiniz.
kararsız, dengesiz, ne istediğini bilmeyen, gözü doymayan insanların yaptığı davranıştır. Allah bu tip insanlardan korusun.
Bir kıza yapılmışsa eve biraksaydi bari dedirtir.
Korkanların işidir. O yolu tamamlamayacaksan hiç çıkmayacaksın o yola.