bugün

yaran entry silinme sebepleri başlıgı altına girilmiş bazı entrylerin taşınması gereken başlık.
sıradan silinme sebepleridir.
mesela; (bkz: başlık silindiği için entryınız silinmiştir)
hiç komik değil.
(bkz: yarmadığı için entryniz silinmiştir)
silinme gerekçesi: yaramadığınız için entryniz silindi.. belli bir sürede yaramayan entryler silinir.
başlık:helal olsun dedirten entryler
entry:(#672104) iyi bir tespit.
silinme sebebi:şikayetçi olduğunu duruma tepki koymanın adabı entry yazmak değil gammaz yapmaktır. yakışık alanı budur.
baktım baktım bir kere bile beni yazmadın kıskanıom olm, benim neyim eksik ondan lan.
yorum: tamam abi seni yazarım bir dahakine.
not: tepki koymak mı? müneccim bir şahısmış şu gammazcı. onu da tebrik ettim. öpüjemmm...
başlık:no promise
entry:glikoz , no promise , kacak kelebek bir yerde oturmaktadırlar. tek yapabildikleri şey zaten...
nop: hey 30 eylül de zirve var gidiyoruz dimi?
kacak: ya arada kaldım lan. napcam ben? üniversitedekilerde toplancakmış o gün. çağırdılar. oraya mı gitsek?
nop: nerde?
kacak: sultanahmet'te
nop: yok ya değişiklik olsun sütiş'e gidelim
kacak: ama fasıl var kızım.
nop: ne kadar?
kacak: 15 milyon
nop: sırf fasıl mı?
glikoz ve kacak: poahahaahah
nop : yemekte ne var olm? herşeye gelmem ben
kacak: bilmiom
nop: nası bilmion kızım?
kacak: bilmiom ya. mail atmış okurus.
glikoz: sen sütiş'e git orda yemeği ye, ordan fasıla gidersin onun parasını ödersin
kacak: poahaaahahahahaha
glikoz: biz sırf fasıla geldik bir arkadaşa bakcaktık, hatta biz dışardan da dinleriz ya .
kacak: poahahaahahah
silinme sebebi: Entry kesinlikle tanım içermelidir, tanım şeklinde olmalıdır. Aksi halde silinir.
forum/chat tarzı entryler silinir.
bak sana kaç kere söyledim yaran diyaloglara veya msn diyalogları şuna buna yaz öyle yazınca senin bir gammazcın var ya o gammazlıyor seni. hee diceksin öncedende sana böyle yazanlar vardı ve sen de yazıyordun ama artık biliyorsun ki gammazlanıyorsun. sen de gammazcısın onu gammazla. ehehehe. hadi öptüm akşama yemekte ne var bu arada? acıktım lan.
başlık: başörtüsü medeniyetsizlik demektir

giri: baş örtüsünün bir medeniyetsizlik olmadığı aşikar.
ama sorun baş örtüsünü savunan insanların, <<hayli yaşlı bir teyze>>ye(#677426)hem yaşlı, hem de zayıf olmasına mülakin teyzenin kanındaki şekerin, beyin hücrelerini layıkıyla çalıştıramayacağını düşünüp üstelik ona <<kıçıkırık yaşlı kart horoz>>(#677495) şeklinde hitap ederek medeniyetten zerre kadar nasibini almayan, bununla yetinmeyip baş örtüsü gibi kadınları ve onların kişisel keyiflerini ilgilendirecek bir meselede onlara şart koşan erkeklerin olması, asıl medeniyetsizlik bu.
zaten bugün modern dünyanın kadına dayattığı, vücudunu teşir etmekle, bir kısım tarikatçının dayattığı zoraki kapalılık nesnel olarak birbirinin zıttı görünse de aynı amaca aynı taassüfe denk düşüyor ne yazık ve vahim ki.

silinme sebebi: Aynı başlıktaki diğer entryleri refere eden entryler silinir.
Entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

yorum: mossad uludağ sözlük düzenleyicilerini* ele geçirmiş.
baslık : arjen robben

entry : (#1006672)*

(bkz: baba buyuksun)*

silinme sebebi : babanız büyüktür de, refere ettiğiniz entry de uçmuştur.

not : (#1006672) silinmiştir.içeriği için (#1006727)
başlık : gurur duyduklarım

entry : öylesine yazdığı fakat ahali oyladığı için en beğenilen entryleri listesine giren entrylerinden memnun olmayan ,
" benim gurur duyduğum ama kimsenin farketmediği yazılarım var " diyen yazarlar için ( neyse hadi herkes için olsun ) profilde gözükebilecek gurur duyduklarım gibi bir liste olsun.
şeklinde bir sözlükle ilgili istektir.
henüz hayata geçmemiştir ,
varsın bunun adı da başlık parsellemek olsundur.

silinme sebebi : bu konu başka başlık altında inceleniyor.

(bkz : yazarların ustalık eserleri)

hayır arkadaşım , o başlık anket olmuş.
başlık : 2 mayis 2007 istanbul yagmuru

entry : an itibariyle az da olsa yağmaya devam eden yağmurdur. bütün gün de yağacak gibi gözüküyor, zira hava kapalı.

silinme sebebi : Başlık silindiği için entry'niz siliniyor. Başlık açma kurallarına aykırı başlıklar silinir.

yorum : iyi de ne var bunda birader?
baslik: bu basligin ne faydasi var sayin yazarimiz

entry: oyle deme ben sozlukteki 47 numara ayakkabi giyen yazari merak etmekten gunlerce uykusuz kaldigimi bilirim..

moderasyon yan gelip yatma yeridir, hem de el ense..
oh mis..

silik ustu tanim: gerizekali baslik acan yazara gayet de guzel saygi cercevesi icerisinde sunulan(!) soru.
bu kadar nazik olma, kendimi kotu hissediyorum..

silinme sebebi: tanımı önceye alalım sayın yazarımız. forum chatten de uzak duralım lütfen.

yorum: pek muhterem moderator, tanimin entry icindeki adresinin silinme sebebini anlayabilmis degilim stop.

yoksa 47 numara ayakkabi giyen yazar deyince yeminle seni kast etmediydiydimdi stop.

sol frame'in butun sulalesinden selam getirdim stop. ayakkabinin markasini da yazmazsaniz feci halde kuseceklermis ayrica not dusmemi istediler, geregini arz ediyorum saygi ve hurmetlen stop.
baslik: dobrayim durustum uludag sozluk yazariyim

entry: (bkz: sen simdi guzel de cay demliyorsundur allah bilir)

silinme sebebi: Entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

yorum: ne yani diger butun entryler tanim mi? benim de babam zengin.. siz gorursunuz..
baslik: 22 mayis 2007 ankara ulus patlamasi

entry: acilen pkk terörüne çözüm bulunması gerekiyor. yoksa bu mesaj çok açık. "senin kendi başkentinin merkezinde bile sizlere zarar verebilecek güçteyiz". laikti şeriattı muhtıraydı bırakın tartışmayıda gidin görevlerinizin başına. artık bu halkın şehit vermeye gücü kalmadı.

silinme sebebi: Entry kesinlikle tanım içermelidir. Aksi halde silinir.

yorum: yorumsuz.
Bu entry sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir.

(bkz: allahim ben ne yaptim)
başlık:sozluk yazarlarinin dogum gunleri
entry:neden silinmediğini hala anlayamadığım şimdiye dek 712 entry girilmiş başlık.
silinme sebebi: bu entry başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili. (bkz: o ne demek ya)
başlık : adalet ve kalkinma partisi

(bkz: a k parti)

(10.11.2007 12:09)
sebep : Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir. (Alıntı da olsa silinir.)

Benim hakaret, küfür ya da ağır derecede argo içerme amacı gütmediğim ne malum ? o zaman TBMM yerine T.B.M.M yazınca, bunda da bir hakaret içerme durumu söz konusu mudur ? Biri bunu anlatır mı ?

Eksileyene ithafen : Bir gazoz alır mıydın ?
(bkz: yarmak için entry girenler)
(bkz: her şey yarmak değildir)
başlık: ulu sozluk oyuncakbulut a kim verir yarismasi

entry: benim kazandığım yarışma. açılın önümden vercem.

bahane: Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir.

yorum: başlık da taş gibi zaten.
entry agır derecede küfür, hakaret içermemelidir.

peki nedir bu ağır hakaret? mesela entry "o eri sikerler". o er kim? bilmiyoruz. ortada bir kurum mu var? hayır. olsa anlarım o suçtur hakaretten önce. bunların hiç birisi yok. peki ne var? bir tane asker kafalı tipin iç hezeyanları. peki bu bizi ne kadar ilgilendiyor? hiç.

adama derler ki zoruna gidiyorsa borunu da ona göre ayarla.

not: küfürse ben dik alasını da bilirim hatta bu mecrada okurum da. salak salak ahlak bekçiliğinin anlamı yok. now get the fuck out of my face. capice?
başlık:2010 un en yakışıklı yazarı
entry:2010'nin. (bkz: efsane değişmedi)
sebeb:entry'de bahsi geçen sorun/durum incelendi.
entry - başlık uyumsuzluğu. entry başlığı tanımlamalıdır.

bakınız özelliğinin amacı dışında kullanılması. bakınız konu ile ilgili başka bir başlığa gidilmesine kolaylık sağlar, bu amaç dışında mesaj vermek, yorum yapmak amaçlı kullanılmamalıdır.

galiba gammazın tekini fena kızdırmışım, kuyruk acısı olmuş salakta.

( dün 25 30 entrym silindi vay amk kesin modlarda işin içinde ) *