bugün

Burda aşk olmaz. Çok gördük duyduk.
Şu sözlükte aşk yaşamamış bir kız istiyorum, iri memeli olsun, 1 60 üstü, kedileri seven, gülmeye bayılan, bir de önyargılı olmayan.

Kızlar acil.
Herkesin aşkına kimse karışamaz.
Yarinlarakaldi'nin kadın olduğunun öğrenilmesiyle şoke etmiş aşk. Belki de mel mel bakan gibson kadındır, o daha büyük şok yaşatır valla. ikisi de aynı cinsiyette ise homofobik değiliz çok şükür.

Neyse şaka bir yana; dinci aktroller resmen başlık sıçıyor. Yaratıcılık neydi? yaratıcılık emekti.
Umarız evlenir geçim sıkıntısından internete giremezler.
(bkz: işkur gov tr)
aktroll zırvası.
başlıkta anılan yazarlara nacizane tavsiyemdir.

kelama gücü olmayanların,
meramını anlamak zor değildir.
hepsini toplasan,
" top " hane de bir adam değildir.

sallamayın.
Bu tür başlıkları uplayıp insanları rencide ediyorsunuz. Yapmayın. Verecek cevabı olmayıp belaltı saldıranlara prim veriyorsunuz.
bugüne kadar zaman zaman sohbetim olmuş olan bazı yazarların nasıl karaktersiz olduklarını görmeme yaramış olan mide bulandırıcı başlıktır. en azından pisliğin içerisinden bazı insanları gerçekten tanıma fırsatı doğurdu. bu başlığın hala burada durmasına ve yazılanlara ses çıkartmayan 3-4 farklı hesaptan sürekli aynı entirileri girerek 2 erkek yazar arasında ilişki varmış gibi gösteren şeref yoksunlarına ses çıkartmayan moderatörlere de bizahati teşekkürlerimi gönderiyorum. bizden birisi bu ahlaksızlıkları yapsa anında çaylak edilirken bu yevmiyeli şeref yoksunları yazıyor çiziyor sesiniz çıkmıyor ya söylenecek bir şey kalmıyor bizlere..
asosyal buro denilen yazar(!)a nickaltından verdiğim cevabın mel mel bakan gibson ile uzaktan yakından alakası yok bu cahil dallama ilk önce geldi sataşmaya hem işsiz hem asosyallik insanı böyle yapıyor boş işlerle uğraştırıyor yazık. başlığı açan yazarımsı 2 gün önce de yalaka ilan etti beni güldüm geçtim. burada 2 senedir yazarım kimsenin ne yalakalığını yaptım ne aşk falan yaşadım aşk denilen şey yüz yüze olur. eskiden troller daha bir kaliteli olurdu ama malesef artık bu kalitesiz trollere kaldık. çekilmez oldu burası.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=M9kGQwT3pjc
görsel
Ya bıkmadınız mı aptal saptal başlıklardan ? Aq bu kadar mı işsizsiniz yazık .