bugün

Lanet olasi liberaller.
adalet yürüyüşüne çıkacaz bu gidişle.
(bkz: sikilmedik bir kulağımın arkası kaldı)

Edit: ayrıca belki ben broş takıp, ortamlarda tek taş ile geziyorum birader. Size ne? Ben de kullanabilirim bu takıları.
Olmadı satar yerim lan. Bu nasıl iş?
hani boşanıyoruz ya giderayak bide götümüze kazık falan soksalardı tam olmaz mıydı sevgili yargıtay bey?
neredeyse 20 yıldır, belki de daha fazla süredir zaten var olan karardır. düzeltmek istemiyorum arkadaşlar ama bugün, sözlük'te bile defaatle önümüze geldi.

bakın bu, artık kalıplaşmıştır;

ziynet eşyası kadınındır.

kökleşmiş bir içtihattır bu. hukukla gram ilgim yok ama sağda solda boşananlardan 20 senedir duyuyoruz.

2-3 senede bir de gazetelere çıkar. oysa yapılan, yerleşmiş içtihat uyarınca karar vermekten ibarettir. yeni bir durum yok yani.
o saatten sonra çokta fark etmeyecektir. seviyorsunuz birbirinizi evleniyorsunuz bir aileniz varken 3 aileniz oluyor sonrasında anlaşamıyorsunuz boşanıyorsunuz. o saatten sonra takıları ne yapayım lan ben.

hepi topu 5-10 bin liralık takı olur zaten en fazla. sülaleyi tek tek incelesen hepsi 50-100 liracı. o paralarda düğün masraflarında erimiş olur çoktan zaten *
şişşşt. sessiz olun. feminaziler uykuda :D
her anlamda looserız aq. düğünü erkek yapıyor anası sikiliyor 50 milyar para harcıyor ama düğünde tüm takılar geline gidiyor. hak mı bu adalet mi?
güncel Önemli Başlıklar