1. 1.
  Yargıtayın seçime katılacak partiler listesinde iyi partinin de olduğu kesinleşti.
  Hayırlı olsun.

  Not: cumhur ittifakının engelleme çabası, özellikle bahçelinin üstünü başını yırtması sonuç vermedi. Sanırım erken seçimden yüksek beklentileri ellerinde patladı.
  Haydi türkiye demokrasi zamanı. Tam sandık zamanı.
  8 -1 ... eratosthenes
 2. 2.
  Hayırlı olsun demokrasi adına sevindirici gelişmedir. Sonuçta artık seçime giremedik diye bahane uyduramazlar kaybedince. Evet.
  1 -1 ... oytunkaran
 3. 3.
  aslında böyle bir karara varılmaya çalışılması bile saçmaydı. kesin bilgiyse ülke adına umutlarımı tekrardan yeşerten gelişme. demek ki hala ülkede adalet duygusunu yitirmemiş insanlar görev yapabiliyor. ha bir de mustafa elitaş'a çok üzüldüm. kendisi "iyi parti yeni kuruldu. bir sonraki seçime hazırlansın." diye meral akşener'e ayar vermeye çalışırken resmen yargıtay'dan ayar yemiş. geçmişler olsun efendim.
  4 ... selfcontrol
 4. 4.
  Hahaha geliyor meral reis içinizden geçecek.
  1 ... karton toplayan cocuk
 5. 5.
  Eğer haber doğruysa, reyis bütün planları boşa gittiği için bunu yanlarına koymaz. bugün hakan ile görüşmüş. Allah ülkenin yardımcısı olsun.
  ... ateori
 6. 6.
  sadi güven olmaz derse kalkar o karar.adam geçersiz oyu bile geçerli yapabiliyor o ne ki?
  1 ... deli anlamindaki de
 7. 7.
  hukuki bir karar değildir. cumbaba meral akşenerin mağdur durumuna düşmesini ve bu şekilde oylarının artmasını istemediği için emir vermiş. bu gayet açık.

  meral akşener in seçime girmesi elbette güzel oldu. ama hukuki olarak bunun önü kapalı iken verilen bu karar siyasi bir karardir. en azından kanun değişikliği yapılıp o şekilde seçime gireceği açıklanabilirdi.
  1 -1 ... ruh okuzu