bugün

sanki ceplerinden veriyorlar.
parti ayrımı olmadan herkesi rahatsız ediyor.
Ülkenin bitmesini isteyen akgöt tabii ki buna destek verecek.

Yardımların çoğaltılması lazım. Az yardım ediyolar.
Meselâ beni ediyorsayın bakan belirsiz özne kullanmaktan kurtarayım sizi..
türkmenler hariç ,suriyeliler dönmeli .
esat taraftarları fıratın batısına , muhalif
ler doğusuna ....
Bakın yazın bunu bir yere şu hani onlar kardeşimiz ümmete yardım vs gibi şeyler diyenler çok degıl 10 yıl sonra bu adamlar partı kurup hdp ile ittifak yapacak sonra sizde orada burada bunlar terörist diye ağlayacaksınız.
"suriyeli kardeşlerimize yardım elimizi uzattıkça, teröristler rahatsız oluyor." cümlesinin sahibidir.

evet terörist sıfatı taşımadığımız gün yok ben bu halkın ekonomik durumunu düşününce terörist oluyorsam ülkemde suriyeli istemiyorsam ve teröristsem önce beni tutuklayın silah kullanmayı bilmem molotof yapmayı bilmem insanların canına kıymam ne ile suçluyorsunuz.

ben buradan yüksek makamlardaki zengin abilere sesleniyorum hanginizin oğlu askere gitti hadi bakalım siz vatanseversiniz ya hani söyleyin bakalım. ya bırakın bu işleri türk askerine en çok hakaret eden sizlersiniz burada hepsini yazsam saatlerimi alır.
Kendi halkına sürekli hain, terörist, fırsatçı, ahlaksız damgası yapıştırmaya çalışan bir iktidarın kendisi hangi konuma geliyor? Elebaşı mı? Siz halkı yönetmeye değil hizmet etmeye geldiniz. Hain olan kimmiş çok açık belli oluyor.
Alıştık artık terörist denilmesine. En iyisi ne yapın biliyor musunuz? Malımıza mülkümüze el koyun dağıtın suriyeli kardeşlerinize bizide orta asya'ya geri gönderin. Başka türlü içiniz rahat etmeyecek sanırım.
güncel Önemli Başlıklar