1. 1.
  olur olmadık şeylere sikko sikko eleştiriler getiren chp'lileri derinden etkileyecek haber.

  CHP nin Zonguldak ve köylerinde, içinde Mehmet Haberal'ın broşürlerinin de bulunduğu çeşitli gıda maddelerinden oluşan yardım paketleri dağıttığı ortaya çıktı.

  --spoiler--
  Ramazanlarda yardım yapanlara tepki gösterenler şimdi kendileri yardım yapıyorlar. Ben köyün Çavuşlar Mahallesi'nde oturuyorum. Dün akşam bizim köye gelip, ellerinde listelerle belli noktalara kumanyalar dağıtıldı. Köy halkı olarak biz bu işten çok rahatsız oluyoruz. Çünkü Ramazan ayında devlet halka kumanya dağıtırken AK Parti kumanya dağıtıyor diye bağıranlar şu anda seçime 3 gün kala niye halkın duygusuyla oynayıp kumanya bırakıyor? O zaman halkı rencide ediyorlardı. Muhtarın bu işten haberi bile yok. Üstelik belirli noktalara ve ihtiyacı olmayanlara dağıtılıyor. insanları rencide ediyorlardı, şimdi kendileri niye bunu yapıyor? Köy halkı bundan rahatsız, sadaka fakire dağıtılır, bunlar fakire de dağıtmıyor.

  Kaynak : http://www.internethaber....352274h.htm#ixzz1OogbGFRD

  --spoiler--

  kemocanları bekliyorum, bakalım nasıl savunacaklar kendilerini.
  -3 ... entelektuel yobaz
 2. 2.
  iyi işte adamlar yardım ediyor...sosyal devlet...yo yo sosyal muhalefet...felan filan.
  ... entry baronu
 3. 3.
  chp'nin hakikaten halkın erzak paketine oy verdiğini sanmasının sonucudur.

  daha çok şamar yersiniz bu kafayla.
  -1 ... su degil kezzap
 4. 4.
  yüzsüzlüktür. hangi siyasi parti olursa olsun seçim vakti halka inmek kadar rezil bir davranış yoktur ama bunu akp yalakası bir yazardan hadi bakalım nasıl savunacaklar şeklinde duymak ayrı bir ilginç olmuş. sen bugüne kadar akp' nin rezilliklerini nasıl yüzsüzlükle savunduysan bunu savunacak yüzsüzlerde çıkar merak etme.
  ... selim71