1. 1.
    başlığın tam hali, "ispanya ve italya'ya gönderilen yardım malzemelerinin üzerine hz mevlana'dan sözler yazılması" şeklindedir mevlana sever kardeşlerim.

bu gerçekten sikendal. gördüyümde gözlerime inanamadım ayol, tam üş kez gözlerimi ovuşturup tekrar baktım ama gerçekti. inandım sonra, italya ya gönderilen yardım malzemelerinin üzerine mevlana dan sözler yazılmıştı.

ne demek şimdi bu? yardım malzemelerinin üzerine mevlana dan sözler yazmak ne demek, atamızın onca sözü dururkene? elin afganistan'lısının sözünün ne işi var benim kolimde ayol? derral silecesin bunları, derral!

sonra da istifra edeceksin tabi! ayhh basurum azdı bak, morelim sinirlenince oluyo heb! ayhhh kanıyo, allah belanızı versin ayol! nedir bu yabozlardan çektiyimiz, nedir yha, nedir, nedir, nedir! git artık, git, git, giğğtt!!!

yardım malzemelerine mevlana dan sözler yazılması
    4 ... iyesta sert
  2. 2.

100 tl'lik yardım paketine 150 tl biçerek toplu taşıma araçlarına yaptığı zam coronavirüs nedeniyle elinde patlayınca bir işçisine düşen maske sayısın daı 0.2'ye düşürerek ve "dini kullandığını" iddia ettiği kesimden bir fark görmeyerek insanlarına keriz yerine koymaya çalışarak las vegas tatili hayallerini hayata geçirmeye çalışıyorlar yazık!
    ... giydirmek bedava