bugün

çoğu kişinin latince beni sadece tanrı yargılar tarzı hoşuma gitmeyen fikirlerle dolu durum.
(bkz: tanıma gel)
iki meme ucunu bir halatla birbirine bağlama şeklinde yapılan dövme gayet hoştur.
gıdıklayarak dövmek oldukça güzeldir.
"latince" kimsede olmayan süper bi cümle biliyorum: only god can judge me.
boyundan başlayarak aşağıya doğru karın falan derken kasıkların üstüne kadar bak burada ne varmış yazısıdır.
kel kafaya beyin şeklınde dövme yaptırmak...
beeyle tribal şekiller felan.
http://www.hizliresimyukl...ages/2013/08/13/mdkZ0.jpg
yaratıcı mı değil mi bilmiyorum ama sırtıma pennywise dövmesi yaptırmanın eşiğindeyim.

(bkz: pennywise)

edit: yeaaaaaa yaptırdım sırtıma, sol omzumun oralara
http://www.youtube.com/watch?v=oYVfo01ylic
dövme yaptırmak hakkında bildigim kadarı ile imam şafi hz söylemiş olsa gerek yada onun kadar büyüklerden bir tanesi tam isim hafızamda yok ama diyor ki; dövme yaptırmak o kadar büyük bir günah ki, cahiliyesinde yaptırmış kişi tövbe etse ve dövme yaptırdıgı uzvunu kesse belkide o dövmeyi tövbeden sonra taşımaktan daha eftal olabilir.

bu manada bir cümleydi, dövme yaptırmak dini bir ibadettir, neden güneş dogarken, tam tepede iken ve güneş batarken namaz kılamk haramdır, bu durumda onun gibi, çünkü başka birisinin ibadeti var o noktada.
görsel
camii dövmesi alın size yaratıcılık. daha ne
Japonca ve latince olmaması şartıyla, güzel bir sözü kiril alfabesiyle yazdırmak olabilir, ama uzun bir söz olmaması şartıyla.
Ölen bir yakınının imzası. Yeni doğan bebeğin ayak yada el izi.
babaya bile el kalkmazken yaratıcı dövme fikri çok ayıp bir şeydir, o el taş olur mazallah.
(bkz: barkod)
"kişisel motto"'yu ölü bir dille yazdırmak. mesela motton "hayat buysa üstü kalsın" diyelim, git van'da urartuca bilen amcaya yazdır bu lafı kağıda, ordan da git dövmeciye çizdir münasip bir tarafına.
Apaçi bir kızın kolundaki dövme: bildiğin koca koca harflerle darbelim yazıyordu ama galiba tükenmez kalemle yazmış, akşam eve girerken tükürükle silip çıkartır.

Bir kızın diz kapağının hizasında, ama bacağının arka kısmında yani tam eklem yerindeki çok ustaca ve detaylı çalışılmış serçe dövmesi muhteşemdi. Sanırım gördüklerim içinde en orjinal ve şık olanı buydu.

Kulaktan çıkan notalar ve kulaktaki küpeyi kedinin gözü olarak tasarlayan dövmeleri ise internette görmüş ve çok beğenmiştim.
penise bamya.
Herkesin yaratıcılığı farklıdır. Dövme yaptıracak arkadaş başkasından fikir alacağına kendi için özel bir şeyler çizdirmesi en iyisidir.