1. 1.
    Ateist baskını sonucu ortaya çıkan düşüncecik.
    5 -5 ... lifeanddeath
  2. 2.
    kıçı kırık bir şeytanın dahi üstesinden gelememiş, kullarını ona kaptırmaktan korkan ve kaptırdığı kullarını şeytana uyduğu için cezalandıran; ve aslında şeytanı yok etse tüm sorunun çözüleceği ancak bunu bir türlü akıl edemeyen tanrıdır.

bu arada asıl hikayeyi biliyorum; kullarını şeytana kaptırmaktan korkmuyor tanrı, sadece bahse giriyor şeytanla.
    kumarbaz tanrı...
    13 -16 ... taffy2g
  3. 3.
    (bkz: ateş seni çağırıyor)
    4 ... irticai faaliyet
  4. 4.
    (bkz: ahirette göte girecek başlıklar)
    11 -1 ... gordonlevyeliman
  5. 5.
    allah zalim değildir. ancak her bir zalim, isyankâr, günahkâr kul kendi nefsine(kendisine) zulmeder. bir insanı cehenneme sokan tek şey kendi iradesiyle egosuna veya seytana uyarak allah'a isyan ve inkâr edip, zalimlerden olup, cehennemi zevkle yaptığı azgınlıklar sonucu hak etmesidir.
    Dr. Bob Sweeney (Avery Brooks):
    ''Bir zamanlar ben de herkesi
    suçluyordum. Çektiğim
    tüm sıkıntılardan , acılardan ,
    başıma gelenlerden , yakınlarımın
    başına gelenlerden ötürü herkesi suçlardım.....Toplumu
    suçlardım. Tanrıyı suçlardım. Cevap
    bulamadım çünkü yanlış
    soruları soruyordum. DOĞRU
    SORULARI SORMALISIN. ''
    6 -3 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
  6. 6.
    en sonunda siki tutacaktır şüphesiz.
    1 -3 ... sweeneytodd
  7. 7.
    sen her boku ye dünya da sonra tanrı sadist (bkz: ybsgçk)
    5 -4 ... osursam gidermisin
  8. 8.
    allah rahman ve rahim oldugu gibi ayni zamanda kahhardir. cennet; rahman, rahim, kerim, latif, cemil, hannan, samed, vahid, ehad, adl ve diger isimlerinin tecellisi iken, cehennem de kahhar isminin tecellisidir ve geregidir. az bir zahmetle cenneti kazanmak varken hem de rehberler gonderilmisken sen tembellik edip, seni yoktan var edeni inkar edersen, o da seni sana layik bir memlekete gonderir.
    7 -2 ... iyi de ben simdi ne yapiyim
  9. 9.
    bizim ruhumuz dünyaya imtihan için gönderilmeyi kendisi istemiştir ve sonuçlarına katlanmayı dünyaya gönderilmeden önce kabul etmiştir.yani burda illaha laf atılması gereken biri varsa kendi ruhumuzdur.belliki yapamayacağı bir işe soyunmuştur ve cehennemde yanacaktır.
    3 -2 ... what a finish
  10. 10.
    (bkz: ateistin çenesinin baş ağrıtması)
    4 ... calisirsa yapacak olan adam