1. 1.
  "Bize avrupa size adana kupaları bize sapları size" gibi özlü bi tezahüratı yapan taraftar grubudur.

  (bkz: tesadüf)
  (bkz: aziz yıldırım)
  6 -8 ... kurabiyecanavari
 2. 2.
  gerçekten de çok yaratıcı (!) bir taraftar grubudur...*
  4 -23 ... phyxius
 3. 3.
  (bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
  4 ... kurabiyecanavari
 4. 4.
  22 mart dünya su gününde, ali sami yen stadında fenerbahçeli futbolculara pet su atarak, su günlerini kutlamış ve yaratıcılıklarını bir kez daha kanıtlamışlardır. (dünya su gününe inanmayan google'da aratabilir.)
  6 -1 ... trablus
 5. 5.
  genelde pek yaratıcı olmasalar da bir pankartları çok hoş olmuştur. ali sami yendeki fenerbahçemaçında uzun süre merdivenler boşaltılsın diye anons yapılmış ve maç dakikalar sonra başlamıştır. maçtan sonra fenerbahçeliler merdivenlerin boşaltılması mevzuusunu çokça söyleyince ertesi hafta tribünlerde "merdivenler fenere boşalsın" şeklinde bir pankart asmışlardır.
  9 -3 ... registerlater
 6. 6.
  http://www.ultraslan.com/
  fenere çamur atan terbiyesizler topluluğu
  1 -22 ... pandora
 7. 7.
  olimpiyat stadı'ndaki fenerbahçe derbisinde, maçtan önce hoperlörden kuş sesleri yükselmiştir ve akabinde bir aslan kükremesi ve kuşun ciyaklama sesi gelmiştir. o anda bütün stad bi taraflarıyla yarılmıştır bu olaya.
  7 -2 ... tosun burada da hizmetinizde
 8. 8.
  en son oynanan vestel manisa maçında aziz yldırım'a küfretmeden küfür kadar koyan bi beste yapan yaratıcı olan ama bununla övünmeyen topluluk.
  "askere gidersen adam olursun,
  gitmezsen fenere başkan olursun.
  askerlik her türk'ün namus borcudur,
  büyükanıt paşaya selamlar olsun."
  8 -3 ... tanimadinmiben
 9. 9.
  geçen sene ki oynanan beşiktaş maçında son dakikada attığı golle şampiyonlğu getiren hasan kabze'nin ismini bir gazoz kapağı çizilmiş pankartın üzerine yazan topluluk.
  -2 ... tanimadinmiben
 10. 10.
  biz gönüllere çektik bayrakları direklere değil, biz tarihe yazdık ismimizi duvarlara değil, biz avrupada açtık bayrağı kadıköyde değil, biz imparatorlarla büyüdük, kestanecilerle değil...
  3 ... aangelicaa