bugün

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmez çorbasıdır. insanın içini ısıtan gripten koruyan müthiş çorba. Bacaklarından mangal, kanatlarından da cips yaptın mı uff dünyanın en ekonomik yemeği.
Vay amk basligi ben acmisim 2014 yilinda.

Bir çorba.
Tavuk bacağı bile yiyiyor bunlar. evet.
dün de diğer sözlükte gördüm bu başlığı, şimdi sabah sabah burda. Af buyurun da aydınlanma olması açısından soruyorum: nedir bu yarasa çorbası??
Canan karatay’in yorumu;

-yarasa virus yapar, bok yiyin.
görsel
Ya allah da sizin belanızı versin çorbası. Yazık günah allah bilir canlı canlı attılar hayvanı kaynar suya.
Gerçek mi nedir bilmiyorum lakin ülkelerin çok farklı mutfakları mevcut. Bize göre tabi ki iğrenç bir olay.
Yatalak dedemi ayağa kaldıracak Tek çorba. inşallah yarasa.
Nasıl bir mide adamların... Diye düşündüren çorba.
Normal bir insan evladı içemez abi bunu.
(bkz: olsa da yesek)
corona virüsinin sebebi yarasa çaorbası değil pangolin ismindeki memeli bir hayvanmış.

(bkz: pangolin)

https://www.sozcu.com.tr/...l-ondan-yayilmis-5611705/
iç iç iç, tadına doyum olmayandır.
Sarımsaklı olanı çok güzel.

Selam ve corona ile.
Yarasa da içeriz yaramasa da. -çin atasözü
sosyal medyanın gündeminden düşmeyen çorba.
Oç'ların favori çorbası.
Virüs çorbası da denebilir,
zira yarasalar sahip oldukları güçlü bağışıklık sistemleri sayesinde ölümcül virüsleri hastalanmadan taşıyabiliyor, bu durum virüslerin evrimleşmesine olanak sağlıyor ve finalde bu virüsler diğer hayvan türleri ve insanlara bulaştığında oldukça ağır sonuçlar ortaya çıkıyor.
yemeyi geçtim de bi insan yarasaya neden bunu yapmak ister anlamış değilim.yazık lan hayvanlara.ewed
bütün Dünya'nın bu halde olmasına sebep olan çorba.
Kim der di Çin'de içilen bir çorba yüzünden evlere kapanacağız.
köle insanoğluna virüsün sebebi olarak yutturulan çorba.

çindeki meşhur pazar yeniden açılmış.

yani halen yiyolar, yiyecekler.
nasıl kıydınız lan o tatlış hayvana.. Şaka şaka acayip bir şekilde uçan hayvanı karanlıkta nası yakaladınız mg.
kelle paça ile arasında fark yok. virüs pangolin kaynaklı.
zengin yemegi, kitlikla ilgili yok. simarik zengin orospu cocuklari yuzunden hem dunyada adaletsizlik var, savaslar var ve bunlarin pic zevki icin dunyanin ote yaninda hic habersiz masumlar oluyor.
dünyayı bu hale getiren malum ırkın halen ağzından salyalar aka aka yediği iğrenç şey.

bunlar ne gerizekalı millet anlamış doğadaki bütün hayvanlara işkence etmelerine rağmen pandalara dokunmuyorlar neden hayvanlar arası ırkçılık yapıyorsunuz ?