1. 71.
    --spoiler--
    1 )Kılıçdaroğlu: "Bir Kere Veriyorsun O Parayı, 10 Sene Giyiyorsun..."
    2 )"Benden daha iyisine layıksın" Bahanesiyle Terk Edilen Genç, Bu Kez Gerçekten de Daha iyisini Buldu...
    3 )Sibel Can'ın Yaz Diyetini Hala Açıklamaması, Halkta Tedirgin Bir Bekleyişe Neden Oldu...
    En sonuncusuna koptum :
    4 )Küçükarmutlu ve Okmeydanı'nda Lost Finalini Protesto Eden Gruplar ile Polis Arasındaki Çatışmalar Yer Yer Şiddetlenerek Devam Ediyor...
    --spoiler--
    14 ... ekonomik keriz
  2. 72.
    --spoiler--
    bana da o kadar makyaj yapsalar ben de güzel olurum" diyen 20 yaşındaki genç kız için 10 gündür sürdürülen kozmetik çalışmalardan sonuç alınamadı...
    --spoiler--
    24 -1 ... ekonomik keriz
  3. 73.
    kendircioglu holding'in genc CEO'SU cem kendircioglu basarisinin sirrini acikladi: "holding babamin"

http://www.zaytung.com/dergi.asp?drgid=36
    21 ... damned ghost in the machine
  4. 74.
    --spoiler--
    windows 8'de yer alması planlanan oyunlar,bugün devlet memurlarının beğenisine sunulacak.
    --spoiler--
    8 ... eness69
  5. 75.
    --spoiler--
    -> Beko Basketbol Ligi'nde Şampiyon Olan Fenerbahçe'de Kutlamalar Tedirgin Bir Atmosferde Geçiyor...
    --spoiler--
    39 -4 ... lanu
  6. 76.
    --spoiler--
    Futbol Federasyonu'nun Çıkardığı Yeni Kuralla 2 Yabancı Oyuncunun Tribünde Oturacak Olması i.B.B. Camiasında Sevinçle Karşılandı...
    --spoiler--
    33 -1 ... optipesimist
  7. 77.
    --spoiler--
    Yeni AB Stratejisi Açıklandı: "Bireysel Başvuru Modeli" ile Tek Tek Gireceğiz.
    --spoiler--
    17 ... bryant24
  8. 78.
    --spoiler--
    Kolbastı Yarışmasında Birincilik Kazanan Gencin Sara Krizi Geçirdiği Ortaya Çıktı
    --spoiler--
    11 ... kullaniciadiolmayanadam
  9. 79.
    --spoiler--
    bir kereden bir şey oldu.
    --spoiler--
    14 ... giallo e blu
  10. 80.
    --spoiler--
    Avrupa Komisyonu'ndan Gelen Euro Açıklaması Yüreklere Su Serpti: "Onun Tam Okunuşunu Biz de Bilmiyoruz..."
    --spoiler--
    22 ... bryant24