bugün

--spoiler--
televizyon programlarına ödül vermek için üniversite kuran iş adamına kendi üniversitesi tarafından fahri doktora ünvanı verildi.
--spoiler--
yarmıştır.
güzel oyuncu ceyda özbilir'den sımsıcak fotoğraflar muhabbetini çektiğimize değdi.
- Danimarka futbol takımı FC København'da 12-15 yaş arası Jacobsen seçmeleri başladı...
--spoiler--
fenerbahceden guiza'nın alinmasini isteyen blackburn rovers teknik direktörü sam allardyce, sağlık kontrolünden gecirildi...
--spoiler--
ulan allah sizi napmasın be..
--spoiler--
beşiktaş yönetimi, villareal maçında hafif bir sakatlık geçiren filip holosko'nun sözleşmesinin önümüzdeki hafta sonuna kadar dondurulduğunu borsaya bildirdi...
--spoiler--
--spoiler--
Başbakan'ın "işsizlik yok, iş beğenmiyorlar" Açıklamasından Etkilenen ODTÜ'lü Genç, Mahalle Berberine Kalfa Oldu
--spoiler--
Emniyet Müdürlüğü, Trafik Daire Başkanlığı, hasar tespit komisyonlarına ihtiyaç duyulmadığını, kaza sonrası hasar tahmini yapan ilk 5 vatandaşın ortalamasını almanın kafi olduğunu bildirdi...
--spoiler--
--spoiler--
Gıda işi yapacaksın abi, hiç batmıyor, millet boğazından kısmaz" diyen genç, KPSS başvurusunda kameralara yakalandı...
--spoiler--
--spoiler--
Fenerbahce'den Guiza'nın alinmasini isteyen Blackburn Rovers Teknik Direktörü Sam Allardyce, sağlık kontrolünden geçirildi...
--spoiler--
--spoiler--
san marino dışişleri bakanlığı: istanbul ilçelerinin nüfusu ile ülkemiz nüfusunun karşılaştırılması ağrımıza gidiyor...
--spoiler--
milli eğitim bakanlığı'ndan açıklama: birbirine hocam diye hitap edenler yüzünden, ülkedeki öğretmen sayısını tam olarak tespit edemiyoruz.*
nihat doğan'ın referandum için hazırladığı "evet" şarkısı, akp cephesinde tedirginlikle karşılandı...
fanatik ve fotomaç gazeteleri, transfer sezonunda sona gelinirken adı hala galatasaray'la anılmamış yıldız futbolcu ismi için gözlerini tekrar championship manager 2010'a çevirdiler...
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=31643 oof of deyu deyu an itibariyle beni yerlere yatıran haberdir. *
-> Serdar Özkan, "son vuruş yapamıyor" eleştirilerine yanıt verdi: "Kol bozuk..."
(kansat bildirdi)

(bkz: zaytung)
--spoiler--
-> THY: "Kamyon şoförlerini kendimize rakip olarak görmüyoruz..."
--spoiler--
gökhan zan: özel hastaneye gideceksin, devlette bakmıyorlar.
--spoiler--
Güzellik yarışmalarında dereceye giremeyip 4. olanlara NTVSpor'da spikerlik yapma şansı doğdu...
--spoiler--
`http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=33350` *
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=33360
--spoiler--
thy: "kamyon şoförlerini kendimize rakip olarak görmüyoruz..."
--spoiler--
--spoiler--
''stv'nin değişik günlerde ve yerlerde, referandumla ilgili görüş sormak için rastgele seçtiği 1557 vatandaşın hepsinin "evet" demiş olması, olasılık teorileri ile ilgilenen matematikçiler arasında sert tartışmalara yol açıyor...''
--spoiler--
--spoiler--
ösym merakla beklenen 2010-kpss lisans sonuçlarını açıkladı: "server is too busy..."
--spoiler--
Eğitim Sisteminde Köklü Değişiklik:hiç biri Seçeneği ; E Şıkkından B Şıkkına Alınıyor.
derya baykal'dan sitem dolu sözler: ''deniz oturduğu koltuktan kalkmıyor, kaç haftadır pazar temizliği yapamıyorum''
-> Hac kuralarına 4. torbadan katılan emekli öğretmen "Ölüm grubuna" düştü...
(fevren41 bildirdi)