1. 1.
  maden şişesine oturarak intihar eden adamla başlayan akabinde bu sabah gördüğüm bir mail ile devamı gelen girişimlerdir. 2. olarak bahsedeceğim hadise gerçekten yaşanmış mıdır bilmiyorum ama gerçekten ziyadesiyle yarmıştır.

  --spoiler--

  Çorumda yaşanan bir intihar " Yok Artık ! " dedirtti.

  Lise ögrencisi C.S telefon rehberinde kayıtlı tüm numaralara çağrı bıraktı ve iki saat geçtiği halde kimse çağrı atmadı. " Kimse beni sevmiyor " yazılı bir not bırakıp, olayı açıklayan c.s. intihar etti. fakat talihsiz kız, ne yazık ki Tüm çabalara ragmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S'nin telefonunu inceleyen polisler, numarasının gizli olduğunu tespit etti.

  --spoiler--
  41 -3 ... dark jedi in da house
 2. 2.
  (bkz: ne şehittir ne gazi bok yoluna gitti niyazi)
  3 -1 ... catali gozuken tesisatci
 3. 3.
  birgün adamın biri yoldan geçerken belinden ağaca asılı birini görür ve yanına yaklaşır. napıyorsun sen der. adam da intihar ediyorum der. böyle intihar edilmez ipi boğazına asman gerekir der. deli:önce öyle denedim ama baktım nefes alamıyorum ben de belimden asayım bari dedim der DELi
  2 ... yumuklu sucurta
 4. 4.
  sumo güreşçisinin sevgilisine laf atmak.
  2 ... grb 050904
 5. 5.
  Geçenlerde bir sosyal ağ sitesinde görmüştüm(facebook);

  size olduğu gibi aktarıyorım:"1998'de bir Fransızın denediği intihardır. Bu adam oldukça karmaşık bir
  intihar girişiminde bulundu. ...Bir deniz kıyısında yüksek bir yamacın
  tepesine çıkıp boynuna bir ip bağladı, ipi de büyük bir kayaya bağladı.
  Sonra zehir içti ve

  kendini ateşe verdi. Uçurumdan atlarken de tabancayla kafasın...a ateş
  etti! Ama devamı daha ilginç. Çünkü kurşun onu ıskalayıp ipi kesti,
  boylece adam suya düştüğünde asılı kalmadı. Soğuk su yanan elbiselerini
  söndürmekle

  kalmadı aynı zamanda onu şoka sokarak yuttuğu zehri kusmasını sağladı.
  Sudan bir balıkçı tarafindan çıkarılıp hastahaneye götürülen adam orada
  hipotermi (vücut ısısının aşırı düşmesi)den dolayı öldü..."
  3 ... tarikkasli
 6. 6.
  elektrikli testere ile intihar etmek insanı ortadan ikiye yarabilir, yarılmaktan ölür hatta insan.
  2 -1 ... genc kiz ruyasi
 7. 7.
  bi kız vardı birde sevdiği onlar bir birlerini çok seviyordu onlar da velenme kararı9 aldılar erkek gelir babasından ister. babasıda erkek çocuğa vermeyip kızın amcası oğluna vermiş kızda erkek anlaşıp birlikte
  intihar edip ölüme doğru yürüdüler ve gözlerini bir ömür boyu kapattılar. babada bu acıya dayanayıp iki yıl sonra eceliyle öldü.
  --spoiler--

  --spoiler--
  1 -2 ... canayakn
 8. 8.
  bepanthen merhem sürerek intihar etmek.* (bkz: e o da ilaç)
  1 ... babacarlos
 9. 9.
  şanslı kadının hikayesi

  hafif meşrep bir kadın kocasını üst kat komşuları olan adamla aldatıyormuş. bir müddet sonra kocasının kulağına dedikodular gelmeye başlamış. kocası karısını sıkıştırmış. kavga etmeye başlamışlar. kadın aşığıyla daha fazla devam edemeyeceğini ancak evliliklerinin de süremeyeceğini anlamış. kaçış planını hazırlamış. bir gün aşığıyla birlikte olduktan sonra adamın uyumasını beklemiş. adam uyuyunca bilgisayarını açıp banka hesaplarını kurcalamış ve adamın bütün parasını kendi hesabına geçirmiş. evine dönüp valizini hazırlamaya başlamış. birden kocası aniden çıkagelmiş. kavga etmeye başlamışlar. derken kavga şiddetlenmiş. kocası silahını çıkartıp kadına doğru ateş etmiş ancak kurşun kadının yanından geçip, pencerenin önünden düşmekte olan bir adama isabet etmiş. meğer üst kattaki adam da aynı anda bankadaki bütün parasını kaybettiğini öğrenmiş ve intihar etmek için balkondan aşağı atlamış. kadının aşığı mezara, kocası hapise, kendisi ise yeni ufuklara yelken açmış.
  ... debelendimde duruldum
 10. 10.
  çinde bir adam, hayvanat bahçesindeki deve kuşunu boğazını keserek öldürmüş arkasından deve kuşuna tecavüz etmiş, bileklerini keserek ölü deve kuşunun üzerine uzanarak intihar etmiş.
  ... san marinolu