1. ?.
  dinci basındaki tüm yazıları toplayan http://www.habervakitim.com isimli yazıda bulunan ilginç hatta yarma özelliğine sahip yorumlardır.

  yazımızın başlığı "Sezer'in izleyeceği kanal kalmamamış!". dinci basının ahmet necdet sezer nefretini yine püskürttüğü bir yazı. lakin bir yorum var ki gülmekten kendimi alamıyorum.

  "EKALANi 2008-05-17 10:17:43

  SEZER MERT ULUSLCI(SOLCU) iDi

  Neye inanmış ise(gerçi inancı falan yokta)ideoloji açısından söylüyorum inandığı gibi yaşadı ve kıvırtmadan davasına hizmet etti.Bir dönem daha kalsaydı içeride hiç bir tane sol görüşlü cani eşkiya bombacı katliamcı asker polis katilini bırakmaz hepsini affederdi ve edecektide.Malum ulusalcılık solculuktur solculuk ise sağcılık ve liberalcilik gibi emperyalizmin uşaklığıdır.Solun Çeşmesi Mokova.Sağınki Amerika.Fakat her ikisininde birleştikleri ortak nokta Masonluktur."

  hani diyelim bu yourmcu arkadaşımız sol görüşü sevmiyor, sol görüşlülere cani eşkiya bombacı diyor. ama solculuk da sağcılık gibi emperyalizm uşağı demesi yok mu. beni öldürdü.

  sizi seviyoruz ey cihad gençliği. seviyoruz.

  not: moskovadan seviyoruz, mason localarından.
  ... asil en optimist pesimist
 2. 1.
  tanım: yeminler olsun ki tanım faan yapamıyorum... moderasyon, allah aşkına affet...

  haber: dalan'ın kasasından da cephane çıktı

  "
  yeditepe üniversitesi mütevelli heyet başkanı bedrettin dalan'ın özel kasasından tam bir cephanelik çıktı. çelik kasada 2'si ruhsatlı 5 adet tabanca ile 2 bin adet mermi ele geçirildi.

  cna muhabiri serhat alaattinoğlu'nun özel haberi

  ergenekon operasyonu kapsamında sahibi olduğu istek vakfı'nın genel müdürlüğü'ne baskın yapılan bedrettin dalan'ın özel kasasından 5 adet silah ile 2 bin adet mermi çıktı. önceki gün yapılan operasyonda polis, dalan'ın özel kasasını açtı. çelik kasada 2'si ruhsatlı 5 adet tabanca ile 2 bin adet mermi ele geçirildi. polis, silah ve mermilere el koydu.

  "

  -----------------------------
  yorum:
  hazar02 diğer yorumları
  2009-01-09 18:40:11
  dalan soyu nerden gelmekte
  bu adamın mason olduğu kesin sebestiyan olmasın mı? ergenekon= masonlar+israil+ lionslar+pkk

  -----------------------------

  şok içerisindeyim yemin ediyorum. "sebastiyan" ne ulan!!!!!!! "sabetayist" olmasın o...

  edit: copy-paste kaynaklı kodlama hataları..
  1 ... rcyavmhkkfsgss