bugün

facebookta rastlanılan bizi güldüren yorumlardır.

'AKP ye inat sokakta içerim' grubunun wall'ına şeyda isimli bir kızın yazdığı yazı:

"seçimlerden snr hepten kantarın topuzunu kaçırdım.. artk kahırdan mı inattan mı ben bile çözemedim.. sokakta da içerim, cadde orasında öpüşürüm de.. * "
'Bu grup 1.000.000 kişi olmazsa facebook kapanacak!!!' grubunun wall'u:

"hassiktirin lan * "
Adriana Lima

bu başlığa bir türk ne yazar?

"hayatımın aşkı, gözümün nuru, bitanem, her şeyim, aşığım ulaaaan..."Barış Özyıldırım

ben konuştum adriana ile geçen gece. aklıma geldi sordum seni de...haberler iyi be berış. sabret az.
Metallica konseri ile ilgili grubun altına bir angutun yorumu:(noktasına dokunmadan)

Çok KIRAL kafa sallarım.Ve bunu nothing else isimli şarkıdada yaparım.Ben metalciyim.
en son bi grup vardı kadın kendisiyle yatmak isteyen 100.000 erkek toplayacağını iddia ediyordu orda şöyle bir yorum vardı:

"diyelim topladın 100.000imizlede yatacakmısın"
abaza türk genci rus kızın fotoğrafına yapmış:

abaza:off taş gibisin aq. that means you are very beautiful in english.
kız: owww thank youuu...
adriana lima sevenler adlı bir grupta şöle bir yorum yazılır:

"mark whelberg le nişanlanan adriana'yı kınıyorum...benim gibi adama yapılır mı lan!"

ve bir başka yorum:

"benim olmalı...."
çok eski bir fotografta taglenen yurdum delikanlısının foto hakkında ki yorumu.

- laa ozgur laa a.k yaseminin penceresi gibisin, tee nerden buldun buu fotoları !
Klanın adı 'burak sağyaşar'

beyni sulanmış bir hayranının * mesajı:

'keşke bütün yorum yazanlar etrafında domalıp çember yapsak, sen de gözlerin bağlı bi şekilde rastgele geçirsen bize..canım yaa çok tatlııı' *
sizde yarılınız...
(bkz: canım çok güzel çıkmıssın ya)
sen nasıl kız beğenirsin sorusuna memleketimin güzel insanının verdiği cevaptır facebook da bi fotonun altında:
ben eşek sewen isterim kanka:D
mecburen yorumsuz.
facebook da sayısız kez rastladığım şu yorum:
bu fotoyu kim çekti acaba? *
çakal: HEY BEYLER NASILSINIZ BEN iYiYiM ŞUAN ASKERiM BiLiRSiNiZ HAKKARiDEYiM MARDiNDEN HAKKARiYE GiTTiM CUDi GABAR ARTIK BENiMN MEKANIM BU ÜÇ BEŞ ÇAPULCUNUN PEŞiNDEYiZ. TiMiMLE BiRLiKTE BU ŞEREFSiZLERiN ÇOK YAKINDA KÖKÜ KURUYACAK MERAK ETMEYiN AZ KALDI SEÇiMLERi BEKLEYECEĞiZ ARTIK ANALAR AĞLAMAYACAK. SEVGiLERiMLE SAT KOMD. UĞUR

tilki: arkadaş o 40 kiloluk çantada birde laptop taşıyor herhalde. hem dağlardayım diyosun hem de internetten msj atıyosun ne iş bu? bu genç yaşta sat olmuşsun ordu da ilktir bu herhalde helal olsun valla..
latif, jalenin çılgın fotoğrafına yorum yapıyor.

-sende insansan...

edit:

bir başka yaran yorum daha latiften aynı hatuna. elleriyle cam'ı avuşturuyor fotoda ki kişi.

-roberto karlos gibi bileklerin ve ellerin var maşallah * ))
bir hatun fotoğrafının altına kıza hitaben yazılan yorum.

it's my life.

kız: sende benim hayatımsıınnn canımmmm.
---based on a true story---

Dilara 07 Ekim, 01:07'da
irenç çıkmışsın deiştir bence.

Barış 10 Ekim, 20:41'da
herzamanki gibi çok güzelsin anam..

maksat tartışma çıksın..
lan o değilde neden biz hiç görüşemiyoruz.senin ak ya

Dilara 10 Ekim, 21:00'da
tartışma çkmasına gerek yok bende kıllık olsun dye yazmıştm zaten *

Barış 10 Ekim, 21:06'da
o zaman evet emiran irenç çıkmışsın anam

Emirhan 11 Ekim, 00:59'da
yürü git lan

Barış 11 Ekim, 01:30'da
yakışıklım benm

Barış 11 Ekim, 01:31'da
kafirler bide bira içiyor ya
gül suyu içsene olum.
vala tadı güzel
ben içtim bi kere süper kafa yapıyo.jameika malı al ama sağlam oluyor bebeğim

Emirhan 11 Ekim, 01:32'da
kayışı koparmıssın olm sen *

Barış 11 Ekim, 01:32'da
olum saçımı kestirdim hiç yorum yapmıyosun he.kalbim kırıldı.

Barış 11 Ekim, 01:34'da
hayır yani şişe içme kardeşim.al bitane biraver sok götüne takıl gün boyu lan :D

olum sinirlerim çok bozuk valla kusura bakma bu aralar hakkaten kayış koptu bende asabım bozuk duygularım bozuk kalbim kırık vs.sıçayım

---based on a true story---
bu yazdığımda kasteddiğim kiş siz dnedir ya olay..cok güzelsin ben cok cirkinim seninle konuşmayı haketmiyormuym?..uğraşıp okadar msj attım insan nezaketen bi cvp verir..hayır şimdi konuşturcaksın beni sonra gösteriş budalası diyceksin..güzel bi hayatım var,
annem babam üni mezunu, doğduğumdan beri rahat rahat yaşamış yetişmişim..bu nette başkasının resmini çalan,çakma rayan gözlük bulup foto çekilmeyi bişey sanan kırolarla mı kıyaslanıyorum..nedir yani brad pit mi bekliyosun buraya gelmez yani..önyargılı olmak yerine konuşmayı tanışmayı dene..belki sohebti ilgini çeker..geçrekten seni eleştirmk için yazmıyorum seni bunlardan ayrı tuttuğum ve benimle aynı fikirde olabilceğini düşündüğm içn yazdım..ama inan doldum yani..adil değil bu site dürüst olanlarla olmayanlar farkedilmio.haksızmıyımeyilsiniz sadece çok doldum yani

-olduğu gibi kopyalanmıştır.-

merhaba
ben edip ankaradan katılıyorum
30 yaşındayım, tercümanım; arapça, osmanlıca, farsça, türkçe
umarım sizinle tanışabilirim

bide bu var.

edit:Yazım hataları mesajı atan kişiden kaynaklanıyor.
elemanımız arkadaşlarıyla nargile içerken fotoğrafını facebook'a koyar. teknolojiye uzak da olsa baba, bir şekilde bu fotoyu görür. ve hemen facebook'a üye olup, aşağıdaki yorumu yapar:

akşam eve gelene kadar bunu okumuş olursun inşallah.
ulan eşşolueşşek. arkadaşlarla kütüphanedeyiz dediğin yer burası mı? yazıklar olsun sana. bundan sonra sanal ortam dahil ensendeyim. piç.
13-14 yaşlarındaki bir velet güneş gözlüklü bir fotoğrafının altına yazar:
-güneydoğu ziyaretim sırasında çektirmiştim.
altındaki yorumlar:
-süpersin yafrum.
-çok karizmatik çıkmışsın.
-number 1.

(bkz: ulen yaşınız ne başınız ne)
X-bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orda güneş batıyor demektir.
Y-ya da kaynak cisme yaklaştırılıyor demektir.
Y-ama o zaman neden akşam sokakta gezerken sokak lambasından uzaklaştıkça gölge boyu artıyor.PARADOKS
Devran
06 Aralık, 21:38
ektin yine beni a.q:(((

Selen
06 Aralık, 21:58
problem deil üsülme bi kaç ay sonra yine tomurcuk verirsin kendi a.q:D:D

bu da iyiymiş.
yukarida, uzun boylu bir kizimizin boydan boya cekilmis bir resmi vardir:

- at gibisin

+ boyle benzetme mi olur ya

* hakli ama
gelinlik ve damatlıkla poz verilmiş halde taglenmiş düğün fotoğrafının altına aaa sen evlendin mi? diye yazılan abuk yorumlardır.
furkan .. yazdı
seni hüptirik reklamlarına koycam a.q veletlerin eline vercem hüptürsünler seni kaydığımın yıldızı

murat yazdı
yıldızlar da kayar durmaz yerındeeeeee * * *

furkan yazdı
süper cevap

murat yazdı
hehehe
Recep Tayyip Erdoğan'nın resmi altında bir kız aynen şole yazmış RTE=Mustafa Kemal Atatürk yarılmamak elde değil. *