bugün

Allâhu Teâla sana yüzde yüz kabul bir dua hakkı verse gidip ÖSS için kullanırsın , Allah seni.... ! bu kadar ucuzcu olma.
--spoiler--
Dayanamıyorum illa Gıybet Yapacam Diyorsan Ananı Babanı Gıybet et de Bari Sevaplar Yabancıya Gitmesin .
--spoiler--

en babası buydu. en çok buna güldüm.
"bir kaç tane ceset çıkıyor, çırıl çıplak. ikisi, kız-erkek zinada öldüler. birbirinin üstünde yapıştı kaldılar. birbirinden ayrılamadılar. bağırsakları geçmiş birbirine, birlikte gömüldüler. işte zinada ölenler, zinada gömülenler. yaşadığınız gibi ölürsünüz, öldüğünüz gibi dirilirsiniz. allah'ın huzuruna öyle yapışık zinada kalkar."

yarmıyor bunlar da gene de alıntılayayım dedim. pek şeker görünmeye başladı gözümüze unuttuk bu milletin en büyük acısına nasıl yaklaştığını.
hepsı fuzılı, topdan hayır yok.
"adama namaz kıl diyorsun gençken işim var diyor yaşlanınca çişim var diyor"
cennete gitmek bedava, asıl cehenneme gitmek parayla yauv!
Hindistanda Said diye bir adama ağzından yumurta çıkarıo diye mürid olmuşlar, e tavuk k...ından çıkarıyo ilah mı edincen.
Hindistandan adam geliyor, yogo yapıyor.. Biz Efendi Hazretlerini düşünüp feyiz alıyoruz, "Sen ne düşünüyorsun..? Hindistandaki ineklerimi.
HER SECDEYE BiR KÖŞK HER KÖŞKÜN 60 BiN KAPISI VAR -EE HOCA NE YAPCAZ BU KADAR KÖŞKÜ .-FAZLA GELiRSE BANA VERiRSiNiZ .
şimdi azrail buraya gelse görünür olsa herkes kaçar, boşuna gelmemiştir diye.
aslında, the best of cübbeli ahmet dvd si çıksa hemen alınması şiddetle tavsiye edilir.
Hiç Allahü teala öyle dermiki cennette hesap edemediğimiz gelişmeler oldu millet kapıştı sana yer kalmadı. demeeez.
muhabir: jet skiye binerken ki goruntuleriniz hakkinda ne diyeceksiniz?
c.a.h :helal olan herseye binerim.
ben helal olan her şeye binerim.

fatih altaylı'nın "jetskiye binmişsiniz" demesi sonucu söylediği sözdür.
seksen senelik kaşarlanmış gavur bir kelimeyi şahadetle müslüman oluyor da
bu zaten kırk senelik müslüman niye af olmasın .
-fatih altaylı
-cennette erkeklere huriler veriliyor doğru değil mi?
c.a
-doğru evet allah helal kılmış.
f.a
-peki ben şeyi merak ediyorum ya gine kızacaklar ama merak ediyorum ne yapıyım, erkeklere kadın veriliyorsa, o zaman cennetteki kadınlara da erkek huriler verilecek olması lazım.
c.a
-bak şimdi orada işler değişir. öyle şey olur mu alasen. kadınlar sevdiklerini isteyecek. yani kocaları ile birlikte olacak.
f.a
-e peki adam karısıyla olmak istemiyorsa?
c.a
- e zaten olmuyor ki. yaradan onu da düşünmüş! senden bir tane olmayacak ki. senin suretini karına verecek.
f.a
-yani buna da bir çözüm yolu bulunmuş.
c.a
-eveeet, allahın çözümü ve zekasının kıvraklığı bitmez.
f.z
-bak ben işe bu yönüyle bakmamıştım. valla helal olsun kıvrak zeka. yani ben bana bir tane cindy crawford diyorum, anında kopyası geliyor öylemi?
c.a
-sen ne arzularsan. öyle diyorsan öyle olsun.
gelmiş geçmiş en iyi komedyen olucekken din alimi olmuş bu daha eğlenceli
reddiyeleriyle hocalara verdiği ayarla daha etkili güldürüyor .
* jet-ski’ye nasıl bindiniz?
+ otelden hiç çıkmama kararındaydım. ben denizi, yüzmeyi severim. babamın yatı vardı, marmara adaları’na giderdik sürekli. ilk çıkan arabaların ilk modelleri hep bize gelirdi. yatımızla sabaha kadar balığa gider, denizde yüzerdik.
* jet-ski’yle plajdan geçmedik diyorsunuz ama çekilen fotoğraflarda mayolu kadınlar görünüyor.
+ ben hiç görmedim. zaten uzağı görmem... şeker gözüme vurduğu için görme kaybım var. anjiyo olurum gözden. uzaktan hiçbir yazıyı okuyamam, kadın-erkeği de seçemem.
"sırf erkek havuzuna da giremiyoruz. çünkü erkekler şortla yüzdükleri için avret yerleri açıktır. erkeğe de bakmak haramdır. mecburen villama yüzme havuzu yapılmıştır. bu da sırf kollarımın hareketi için. kemik erimesi var. bu sporları yapmazsam hareket edemez hale gelebilirim. "
(bkz: ne kadar çok salavat o kadar çok huri)
efenim öpüşmeyi "dil atmak" olarak tanımlar kendisi.**
Ahmet Hakan'a cevap:
ancak magazin magazin magazin işte. Ahmet hakan gibi sıfırı tüketmiş adam işte, reyting yapmak için işte, ilmi yok bir şeysi yok. Seviyesiz seviyesiz, efendim, hodri meydan çekiyor bana bilmem ne çekiyor, yav, meydan nerde ki hodri çekiyorsun? meydanın yok ki senin, alanın dar! senin alanın dar, sen ne biliyorsun da ne konuşacaksın yav. ben diyor ayınları şöyle çıkarırım, tecvidim iyidir, efendim filan, bize de diyorlar "ayınlar çıkartabilir misiniz", vakit müsâîd değil diyorum yani.

Video için: http://www.youtube.com/watch?v=tiBZrWVVemc
--spoiler--
hülya avşar: hayvan keserek kutlanan bir bayrama aklim ermiyor. cübbeli hoca : yediği etler babasının tarlasında mı yetişiyor.
--spoiler--

ccc cübbeli reyiz ccc
oruç tutmadın, zekat vermedin, namaz kılmadın... açtın ellerini havaya kim kabul edecek?
--spoiler--
siz de bluetüs var mı?
--spoiler--
Kaza namazında sevap olur mu! 10 sene namaz kılmamışsın kaza namazında sevap arıyorsun; sinekten yağ çıkar mı hiç.