1. 1.
    (aşağıdaki mesajlar tanımadığım bir kişi tarafından gönderilmiştir)

mesaj 1 : aşkım ne yapıyorsun ben daha yeni geldim yarın görüşürüz canım kib erime çok slm sen neler yaptın bakalım cwp

mesaj 2 : aşkım niye cwp atmiyorsun ne oldu kusmuyüz yoksa eger bugün yanımda gördüğün oÇocuk yüzündense sandigin gibi degil sen bi ara ben aÇiklarim ok cwp

mesaj 3 : ya askim valla yanlis anladin o benim yegenimdi lütfen bi cwp at yoksa intihar edecegim Çok ciddiyim bak biliyosun bundan öncede etmiştim cwp

not:evet evet aradım da kurtuldu zavallı(!)
    133 -13 ... eru
  2. 2.
    minareden atladım kandilini kutladım .
    48 -8 ... mavici
  3. 3.
    -son döneme ait borç tutarınız 30 ytl olup...ödemeyi yaptıysanız bu mesajı dikkate almayın.3565

+benim öyle bir borcum yoktur 3565.
    60 -5 ... pulp fiction
  4. 4.
    (bkz: yaran yılbaşı mesajları)
    3 -4 ... pulp fiction
  5. 5.
    gecenin 02.00' sinde gelen ve genelde sabah görülen mesajlar; uyudun mu???
    21 -2 ... celibon
  6. 6.
    tsunami felaketinden dolayı yapılan türk insanımızın attığı 5 ytl'lik boş gönderilmesi kafi olmasına rağmen yardım mesajlarında yazanlar;

bu mesajım hayırlara vesile olsun
    allah acil şifalar versin
    ölenlere baş sağlığı diliyorum
    umarım bu mesajım iyi yerlere ulaşır!!
    bu mesaj faturama mı yansıtılacak ?
    ölü ve yaralı sayısında son durum nedir ?
    51 -4 ... salca
  7. 7.
    sene bin dokuz yüz çift sıfır deden bilmez ama baban belki bilir... salı günü cuma namazından çıktıktan sonra atın üstünde yayan harbe gidiyoruz... çölde kar diz boyu... karşımda düşman askeri çektim kılıcımı iki el ateş ettim... adamı bacağından vurdum benim kolumu alçıya aldılar... hastaneye son sürat gidiyoruz arabada damla benzin yok... neyse o zamanlar elektrik yok mum ışığında televizyon izliyoruz... böyle bir olay geçti başımdan da seninle paylaşmak istedim...

böyle manyak bir mesaj çekebilecek birini tanıyorsan ayrıca tebrik ederim sizi...*
    15 -8 ... phyxius
  8. 8.
    yanında resımlerıyle beraber atılmıstı
    -kopeğin,kedinin,maymunun,ineğin sana selamı var.seni çok özlemişler lütfen hayvanat bahçesine geri dön.

-bir vesikalık fotoğrafını çektirip http://www.ırak.com a gonder.orakı ınsanlar bunu gorup sevınsınler bızden de beterı varmıs dıye.
    15 -1 ... aquantass
  9. 9.
    x belediyesi çevreyi temiz tutup, çöpleri belirtilen yerlere attığınız için size teşekkür eder.**
    6 ... gonulcelen
  10. 10.
    arkadaştaki numaramı gençturkcellolarak değiştirip "t9 klavyede 36294 numaralarını tuşla starwars filmini galada ilk kez sen izle" şeklinde mesaj atmıştım arkadaş numaraları tuşlayınca enayiyazısı çıkınca dumur olmuştu ama yine de olsun canım bileti kaptım ya diye sevinerek mesajı göndermişti. elbette mesaj bana gelince sınıf halinde yarılmıştık orası da ayrı mesele.
    54 -2 ... registerlater