bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    c. ahmet hoca'nın cemaati gülme krizlerine sokan sözleridir.

--spoiler--
    ya adama diyorum ki neden namaz kılmıyorsun ? diyorki ; daha düşünmüyorum - anaaa sanki adama evlenme teklifi ettik.
    --spoiler--

--spoiler--
    Dayanamıyorum illa Gıybet Yapacam Diyorsan Ananı Babanı Gıybet et de Bari Sevaplar Yabancıya Gitmesin .
    --spoiler--
    104 -6 ... gizemlimavi
  2. 2.
    ''hadiste diyorki midenizin 3te birini yemek 3te birini su 3tebirini havaya ayırın.bizimkiler midenin 3te'3'ü yemek, suyu içiyor diğer organlara taşıyor .sonra sofrada boom sesi noldu ? kemer patladı..''
    37 -1 ... kapon
  3. 3.
    izlediğim tüm komedyenlerin defterini dürüp kenara koymuştur helal olsun .
    19 -1 ... herlafamaydonoz
  4. 4.
    - gençken işim var yaşlanınca çişim var, e ölünce geleceksin musallaya, o zaman nasıl bilirdiniz? görmedik ki herifi nerden bilelim.

https://video.uludagsozluk.com/v/yaran-cübbeli-ahmet-hoca-sözleri-25678/

48 -1 ... volkan2386
  5. 5.
    peygamberimiz ne demiş ? midenin 3 de i yemek 3 de 1 i su 3 de 1 i nefes için ayırınız. biz ramazan da iftarda öyle miyiz ? 3 de 3 ünü de yemekle dolduruyoruz. adam yiyor 5 çeşit yemeği. yemekten kalkacakken başlıyor sızlanmaya. elleri kavaya kaldırıyor* kaldırın beni diye bağırıyor. tam kalkıyor bommm! diye bir ses. pantolonunun düğmesi patlamış. tabi gidiyor teravih e rahat da durmuyor. habire bir gaz salıveriş. çevresini de rahatsız ediyor.
    24 -2 ... ukraynali
  6. 6.
    cübbeli ahmet hoca: " kertenkele öldüren bir gavur öldürmüş gibidir. bir vuruşta öldürene 100 sevap, 2 vuruşta öldürene 50 puan sevap puan kazanır. kertenkele lanetlenmiştir. ibrahim Aleyhisselamın ateşine üflemiştir "
    link burada bızzıklayın https://video.uludagsozluk.com/v/kertenkele-öldürmek-1-vuruş-100-sevap-2-vuruşta-50-5515/

bunu yapan kertenkelenin türünün komodo ejderi olduğuna inanıyorum komodo ejderinde o tip var çünkü inanırım.
    14 -1 ... hergunyuzunusabunlayanadam
  7. 7.
    her aklıma geldiğinde gülümsememe sebebiyet veren sözlerdir.
    ''ne kadar sevap o kadar huri. beleşe iş yoook.'' *
    27 ... potansiyel isletme muhendisi
  8. 8.
    '' Akşamı yatsıyla da kılsanız olur. Ama vaktinde kılın. Kılmayın demedim. Ben öyle bi şey mi dedim? Uydurmaa!''
    12 ... the trooper
  9. 9.
    (bkz: ben sagopa dinliyorum!)
    6 -4 ... who is the next
  10. 10.
    ateşli kızları seviyorsan cehenneme git.
    24 ... heyecanli patates