1. .
  atsızcılar com sitesindeki nadide kurtçukların yaptığı yorumlardır.

  yüzde 99 u yarar insanı.

  --spoiler--

  başlık: türkçülükten önceki ideolojiniz neydi?

  yorum: ben ilkokul yıllarında lokal ırkçılık yapıyordum.o dönemlerde sadece kürtlerle arapları sevmezdim.orta okul ve lise yıllarında da sözde ülkücüydüm.ama hayatımın hiç bir döneminde kültür milliyetçiliği yapmadım. yani özetle tam mansıyla karşılamasada ülkücüydüm diyebilirim.

  yorum2: nasyonal sosyalist maalesef... çocukluk işte :(

  --spoiler--
  3 -2 ... sir isaac
 2. .
  Atsızcı_16 kullanıcı isimli, daha sonradan "Ümmet çapulcusu olduğu için atılmıştır" ibaresiyle siteden şutlandığını anladığımız genç bir elma kurdunun sorduğu soru ve ona gelen cevaplar...
  şaka değil adamlar ciddi ciddi düşünmüş ve yorumlamışlar bunu.

  soru:

  Arabeskçi sanatçılar hakkında...

  Irkdaşlarım daha önce de yazdım,Türkçülüğü daha yeni öğreniyorum.

  Sizden bir kaç şey isteyeceğim;

  Ben çok arabesk dinlerim,ama arabesk sanatçılarının Irklarını bilip,ona göre tavır almak istiyorum.

  Lütfen aşağıda ki sanatçıların bana ırk bilgilerini verir misiniz?

  1-Cengiz Kurtoğlu
  2-Ferdi Tayfur
  3-Müslüm Gürses
  4-Orhan Gencebay
  *****

  arabeske düşkün ama ırkçılığından da ödün vermek istemeyen hırtoya gelen cevaplardan seçmeler.. (10 sayfa cevap gelmiş dingile)

  *****
  1.cengiz kurtoğlu TÜRK
  2.Ferdi tayfur %100 Türk tür
  3.müslüm gürses araptır dinleme
  4.orhan gencebay Türk

  *****

  1. Cengiz Kurtoglu Artvinli Türk
  2.Ferdi Tayfur Adanali Türk
  3.Müslüm gürses arap
  4.Orhan gencebay çok sevdigim samsunlu bir Türk sanatçimiz

  *****

  Türk onurlu ve gururludur. Türk, bu onur ve gurunu yaşamının her alanında ve anında yaşayıp, korur. Türk, aşkı bile asilce yaşar ve hisseder. Türk, "Ya benimsin, ya toprağın", "istersen gardaş olurum, merak etme sen", "Ben sevdim, eller aldı" "Kahrolayım" vb. duygu sömürüsü olan onursuz ve gurursuz çizgideki şarkıları dinleyerek, aşkı yaşayıp hissetmemelidir.

  Ha, ezgi olarak güzel parçalar vardır. Ama güzel diye nasıl bir "arap ya lelli"si veya zenci cazı dinlemiyorsak arabesk de dinlememeliyiz.

  *****

  Arabesk, kültür ve eğitim seviyesi düşük kişilerin dinlediği böğürtüdür.Kürtlerin hepsi bu muzikleri dinler.Ismi üstünde ARABesktir.
  Kliplerinde bu kırolar güzel Türk kızlarını kullanır hatta kliplerinde kızları tokatlayanlar da olmuştur. Allah belanı versin gibi yaratıcı ve aşk kokan sözler söylerler.

  *****

  Müslüm Gürses, urfalı bir arap uşağıdır...(Bizim Osmaniye taraflarında arap kökenlilere "arap uşağı" denir aşağılamak için)

  Ferdi Tayfur Adanalı Türk ancak yaptığı müzik kırolarca da çok beğeniliyor...Ayrıca kendisi mhp hayranıdır...

  Cengiz Kurtoğlu da Türk ancak o da ülkücü zihniyette ve kırolar tarafından çok beğeniliyor...Yanlız Cengiz Kurtoğlu'nun diğerlerinden ayrılan vahim biz özelliği var...Kendisi sıkı bir "oğlancı" dır...

  Bunların içinde yine de en temizi bana göre Orhan Gencebay...Müziği bize hitap etmese bile öz Türk olması ve rezilliklerden uzak durmuş sade yaşamı ile beğenilen bir isim...

  *****

  not: atsizcilar com başlığında birkaç uuser bu bombaya dokunmuş ama patlatmamış. sorudan daha bomba cevaplar var be abi. yavru kurtlarım benim diyecem bu dangozlara da hababam sınıfına, badi ekreme ayıp olacak. oksijen sarfiyatı ruh hastalarını oku oku haline şükret.
  5 ... mykalkan
 3. .
  Bir damla Türk kanini sulandirip dünyaya dagitsak , tüm dünya kurtulur , hastalik kalmaz , herkes süper zeka olur. gibi sacma sözler eden tamammi sanirsamki 12-15 yas arasi insanciklar toplulugu.

  Ayrica gülmek istiyorsaniz bu site sizi Leman'dan daha fazla güldürecektir eminim.
  ... halici kiz