Advertisement

 1. 1.
  köpeği ameliyat ettirip maddi olanaksızlık söz konusu ise masrafları karşılamadan kaçılmasını önerdiğim çağrı. köpeği bekletiyorlar mı allahsızlar..
  edit: "cins kopek olmadigi icin ve genel durumuna da bakarak sahipsiz oldugunu anladığı icin ameliyat ücretleri odenmeden ameliyata almıyor köpeği.", şeklinde açıklama gelmiştir.
  bahsettiğim gibi; #23828462
  2 ... the revenge
 2. 2.
  erzurumlu hayvan severlerin kulak vermesi beklenendir.
  1 ... the revenge
 3. 3.
  Erzurumda yaşamadığım için kötü hissetmemi sağlayan durum.
  ... aaliyah shakur
 4. 4.
  Elimden bir şey gelmediği için kötü hissettiren durum.
  Entry girelim bari belki biri görür.
  ... kayayidelenincir
 5. 5.
  ya bu veterinerler az orospu çocuğu değil yemin ediyorum. yazıklar olsun. hesap numarası verin birader, erzurumda değiliz.
  ... peder
 6. 6.
  Erzurum'da yaşayan yazarların cevap vermesi gereken çağrıdır.
  ... sehnsucht
 7. 7.
  bizim burada sokak hayvanlarını ücretsiz iyileştiren, besleyen, temizleyen veteriner abiyi akıllara getirmiştir. vicdanı olmayan veteriner olmasın.
  1 ... anambunelan
 8. 8.
  belediye veteriner hekimini bulması gereken çağrı. özel çalışan veteriner hekimler masrafları fazla olduğu için insanlığını ve vicdanını da bir kenara koyarak ilgilenmek istemiyor olabilir. herkes bir değildir tüm veteriner hekimlere laf etmeden bir düşünün. erzurum belediyesinin hayvan barınağının veteriner hekimlerini bulmalı ve bu durum ikili görüşmeyle çözülmelidir. eğer durumu çözemezlerse entry sahibinin bana ulaşmasını bildiririm. Veteriner hekimim.
  ... hunharca