1. 1.
    sanatçı kişilik üstün insan yaraamikante waikiki ile türkiye'nin mega hüper maxi starı ismail yk nın karşılaştırılmasıdır..

kısa bir anekdot; ismail yk bir cafeye gider ve en önde bulunan masaya oturur, bunu gören cafe sahibi ismail yk nın yanına yaklaşır ve ''hemserim burası büyük üstad yaraamikante waikiki ye ait olan bir masadır kalkıp öbür masaya geçer misin?'' bunu duyan ismail yk alevlenir ve ''ne üstadı mına koyim ben yaraamikante waikiki diye birini hiç duymadım '' der. bunun üzerine cafe sahibi yerine geçer. az sonra yaraamikante waikiki cafeye gelir ve yerine oturmuş olan ismail yk yı görür, ancak eski zamanların deli dolu yaraamikante waikiki si gitmiştir yerine mulayim bir adam gelmiştir. o yüzden ses etmeden başka bir masaya oturur.

ismail yk az sonra şarkısı olan bomba bomba yı söylemeye başlar. cafe sahibi olaya el koyar ve ''birader üstadın yanında şarkı söylemek ayıp oluyor,'' der. ismail yk burada üstad benim ulan ! der yaraamikante waikiki cafe sahibine göz işareti yaapr ve karışmamasını söyler. ismail yk muhteşem şarkısını söylemeye başalr ancak yüksek perdeden giriş yaptığı için sesi çatlar kızarır bozarır ve susar. birden arkadan bir ses yükselir. ismail yk nın girdiği perdeden giriş yapar ve şarkıyı mükemmel şekilde söyler. ismail yk arkasını döner ki ne görsün ! yaraamikante waikiki elinde bir gazoz şişesi ve üfleyerek bu şarkıyı söylemiştir. ismail yk utanarak masadan kalkar ve gider.

işte böyle bi adamdı yaraamikante waikiki. ismail yk da kimmiş !
    2 ... damdaki deli
  2. 2.
    ismail yk, "allah belanı versin!" der.

üstad y.w., "belayı hak etmek için, kuldan öte olmak gerekir." der.

buyrun siz karar verin..
    3 ... objebi
  3. 3.
    son hit'i facebook ile ne sapık bi zihniyete sahip olduğunu göstermiştir.
    2 ... dunyayi kurtaran adamin torunu