bugün

sözlüğün özlenen yazarlarından/adamlarından/adam yazarlarından/yazar adamlarından.

https://www.youtube.com/watch?v=DaamOiXcvQw
#21782258 entrysinden de anlaşıldığı gibi atayizliği bi bok sanan her platformda islama laf sokmaya çalışan ergenin tekidir. allah akıl fikir versin.
arkadaş listemde arayıp bulamadığım yazar, meğerse silmişler. (bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
nedense benim hakkımda pek çok yorumu olan yazar
kim ne derse desin 9 kg* + 377 g* taşağı olan adamdır. vermiş küspeyi, vermiş küspeyi ve hatta yine vermiş küspeyi üstadım.
eğer moderasyon bunu silmediyse, hiçbirimizi silmez yazarı.

silineydi iyiydi. kötü örnek olur ki şimdi bu.
moderasyona ana avrat küfür edip çaylak olan yazar.

ben mal mal konuşma dedim diye 2 gün çaylak oldum amk.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
9.nesil muameleci çaylak.
Hırsız bir orospu çocuğunun entrylerini çaldığı yazar.
Adam orospu çocuğu. Çalıyor. Çalması yetmiyor sonra da gelip burada laf atıyor.
Hırsızlara tahammülü olmayan yazar.
Bütün fikir hırsızları için;

Alayınızın amına koyayım orrrrrrospu evlatları.
çok iyi muamele yapıyor diyorlar.bilemiyorum.diyenlerin yalancısıyım.
aşkımdır. ateşli sevişiyor sıkıysa arayın.
Ciddiye alınmadığını bildiğinden rahaaaat rahat yazan yazar. Beğenilme gibi bir endişesi yoktur. Dünya sikime minare götüme yaşar.
Tanırım, kötü çocuktur.
Çocuktur en nihayetinde. Bakmayın nickinde adam olduğunda. Daha 'adam' olamamıştır.

Gereksiz yazar.
(#21662544) ciddiye alınmaması gereken yazar.
vay amk dedirten adamdir.
alcisina roman yazdiran adamdir .
"sarışınlar boktur" şarkısını yazan kişi olduğundan şüphe ettiğim yazar. sarışınlara karşı aşırı önyargısı var, yolda görse kafasını çevirir o derece.
yüce bir fenerbahçe'lidir.
alçılık durumlarda alçısını da imzalatan insandır.
yara bandini. d den sonra gelen i harfini uzatınca böyle italyan ismi gibi oluyor. berdan mardiiiini hesabııı.
Kışladan bize selam çakan yazar. *

Edit: Adam Sheraton otelden, yanında iskandinav bayan subaylar yazıyormuş iyi mi eheh.
düşünce gücüyle sözlüğe geri getirdiğim yazar.

kendime koca bir o-ha üçlemesi çektim. geçenlerde durduk yere nicki aklıma geldi, sözlüğe bi baktım nerede bu diye. ahanda bugün aramızda. tekrar hoş geldin diyoruz.
ne zamandır nick altına yazmak isteyip te yazamadığım bir yazardır. sözlüğe ilk geldiğimde ilginç tatlar arıyordum. onun yazdıklarında,sohbetlerimizde işte aradığım bu farklı tadı bulduğumu hissettim. daha sonra kendi isteği ile sözlükten ayrıldı. ben devam ettim. arkadaşlığımız sözlükten ayrılması ile ilerledi. her şeye rağmen sözlüğe teşekkür etmeliyim. güzel insanlarla tanışmama vesile olduğu için. işte o güzel insanlardan biri de yara bandini imzalatan adam. kendisine de teşekkür etmeliyim. en başta beni sanal alemden de doğru düzgün insanlarla tanışabileceğime inandırdığı için. sonrası bize kalsın.
2 hafta 3 günlüktür. daha önce bu kadar entryi ne siz sorun ne siz sorun ne ben söyleyim:

(#16756042).

edit: dokuzuncu nesil silik.
kolundaki ve bacağındaki alçıya imza attıran adamla eşdeğerdir.