1. 1.
    sabah kıyafet derdine düşmek istemeyen kızdır.
    3 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Çalışırken ben böyleydim. Şimdi only picama.
    2 ... bir kucuk sanssizlik meselesi
  3. 3.
    işsizdir.
    -2 ... yasar ustaa
  4. 4.
    Hayatta hiçbir şeye üşenmeyen kızdır.
    Pembe allık mı bronzer mı sürecek çorap deseni rengine kadar planlar.
    Ben üşenirim, aynı ben gerçekleşmesi meçhul bir randevu için pembe bir elbise almıştım.
    Her kızın bir istisnai durumu olur.
    ... sarmasiklar gibiyim
  5. 5.
    eziyet çeke çeke hazırlayan hatundur. zor iştir. tam uykunuzun gelmeye basladigi saatte yarini düşünürsünüz ve ardindan o kacinilmaz soru "yarin ne giysem?" düşünmeye baslayinca uykunuz kaçar. giyinecek hicbir seyiniz yokmus gibi gelir. bi umut gidip gardrobuma bakayim da belki bi kombin yaparim dusuncesiyle yerinizden kalkarsiniz. tam kombini yaptim tamamdir dediginiz anda sizi daha aci verici bi gerçek beklemektedir. "ütü"

ütü yapmaktan öyle nefret ediyorum ki sirf bu yüzden dolabimi kot vb kumaslarla yenilemeyi planliyorum. olur da mümkün dunyalarin birinde evlenme gibi bi durumum söz konusu olursa tek maddelik evlilik sozlesmesi yapip en basina tarafimdan ütü yapılmaz, yapılmasi teklif dahi edilemez maddesini eklemeyi düşünüyorum.
    3 ... philosophos
  6. 6.
    Ben bir haftalık hazirliyorum.

Ataturk onderimis giyecegi ceketi, pantolonu tek tek kendisi çizermiş. Onun yaninda ben biraz sonuk kaliyorum.
    ... alpertunna
  7. 7.
    kafasını rahatlatan kızdır.
    1 ... hayatsartlari
  8. 8.
    bu genelde benim. öyle uzun uzun düşünmem alırım koyarım köşeye. bunu yapmadıgım zaman sabahları kendime küfrediyorum. aslında tek sebebi sabah biraz daha fazla uyuyabilmek. uykuyu seven kızdır öyle allık filan düşenemem uyku önemli.
    1 ... napakyanii
  9. 9.
    Önemli günler hariç sabahları dolaba bakar ve elime ilk gelen şeyi giyerim. Makyaj da yapmam zaten. Bu tür şeylere harcanacak vakti uyumak için kullanıyorum.
    2 -4 ... soimwither
  10. 10.
    planlı programlı kızdır.
    yarınki giyeceğini şimdiden hazırlayan erkek de, planlı programlı erkektir.
    takıntılı olabilir, obsesifliği de olabilir. hazırlamadıysa uykuyu dalamıyor olabilir.
    o kıyafetlerin hazır bir şekilde askıda durmasının mecbur olduğunu düşünüyor olabilir, giyilecek çoraba kadar.
    kendimden çok şikayetçiyim.
    az daha rahat olaydım ya.
    8 -1 ... the impossible girl