1. 1.
  Sifre Olmayan Bir Sinav dusunemiyorum. Hem Daha Özellestirmedigimiz, Bir Kac Kurum Daha Var. Hangimiz Seriat Istemiyoruz Ki? Daha mezun olup bir bok olamayacağım.Askerde Yan Gelip Yatmayan, Arkadaslar Varmış Daha. USTELIK INTERNETTE ÖZGURLUKTE COK SACMA ! Bir Kere AZiZ NESiN'i COK SEVERIZ HAKSIZ CIKMASINI KIM ISTER? Daha Verecegimiz Cok KELLE Varken AKP ye OY VERMEMEK NE SAÇMA!
  6 -4 ... bardaki kuul adam
 2. 2.
  düşünce ve akp seçmeni, birarada bulunması tehlikeli iki cümle; ayrıca entrydeki serzenişlerin ulu zatın kulağına gitmeyecekmi sanırsın bre küffar.
  ... bildinmibeni
 3. 3.
  bir an önce akşam olsa da sonuçları görsek diye düşüneceklerdir. sonrasını ise sadece allah bilir.
  1 ... coban surusunu yoneten koyun
 4. 4.
  inşallah demeye çekindiğimiz günleri geride bıraktığımız, namaz kılarken eziklik hissetmediğimiz bir türkiye için allaha şükürler olsun.bu ortamı milletine hazırlayan ve sunan recep tayyip erdoğan ve dava arkadaşlarına vefa için yarın gidip desteğimizi tekrar vereceğiz inşallah dilekleridir.
  1 -2 ... azapaza
 5. 5.
  bakkal açık mıki?
  ... leyla leyla
 6. 6.
  emir demiri keser.
  2 -1 ... duygusalwampir
 7. 7.
  saadet zinciri kıvamında oldukları için yanında getireceği 100 kişi karşılığı alacağı parayı ya da yardımları düşünüyordur.
  1 -1 ... gunseki
 8. 8.
  görülen kabuslar sebebiyle kaçan uykular... (bkz: pişmanlık).
  1 -2 ... kopan sifon cekecegi
 9. 9.
  ak partiye oy verecekleri aşağılama amacı güden yaklaşım. alenen ak partiye oy vereceklere beyinsiz yakıştırması yaparak yıldıracağını sanan bu küçük mastürbatörlere yarın saat 21:30 da tv leri açmalarını öneriyorum. ağır porno film var! likit sabun ve kağıt havlularını hazırlasınlar filtre miltre de yok, kanal seçimi de yok, şifre de yok.

  iyi seyirler.
  1 -3 ... abdulhamit ll
 10. 10.
  götüm kaşınıyodu zaten iyi oldu bu seçimler iyi.
  1 ... vanwayden