1. 1.
    Bitirilmemiş işlerdir.

Üniversitesi birinci sınıftayken öğrenci evinde kalıyordum. oturma odasının köşesinde vilademir bartol'un yazdığı fedailerin kalesi alamut diye bir kitap vardı. Her odaya gidişimde dikkati mi çekerdi ama bir türlü fırsat bulamayıp okuyamazdım en sonunda bir gün okuma fırsatı bulup okumaya başladım.

Tarihten öğrendiğim hasan sabbah ve nizamül mülk arasında geçen olaylar hep dikkatimi çekmişti bundan dolayı kitabın daha başlarında kitap sarmıştı beni.
    Sonra evden ayrılmak zorunda kaldım. Kitapta bana ait olmadığı için kitabı yanımda götürmedim yaklaşık olarak 200 sayfasını tek okuyabilmiştin.
    O gün bugündür okuyacam okuyacam deyipte okuyamadığım ve yarım bıraktığım tek kitaptır.
    5 ... bemane u dijber
  2. 2.
    başladığımız her şey.
    3 ... stay with me
  3. 3.
    Yemeğim. Evet bu yaşa geldim ama hala tabağımdaki yemeği bitirmeyi öğrenemedim.
    5 ... darulmihen
  4. 4.
    Çoğu şeyi yarım bırakırım
    Mesela şu an uyumasam ya staj yarım kalacak ya da uykum.
    2 ... kelagerm
  5. 5.
    sevmeyi yarıda bırakmayı çok severler genelde.
    birbirinizle tam ettiğinizi düşündüğünüz bir vakitte de birden yok olurlar.
    bir daha dönemezler, siz de tamdan yarıya düşersiniz.
    düşersiniz ve diğer yarınız öyle bomboş kalır.
    2 ... foreversk
  6. 6.
    Yabancı diziler top5 te bence.
    2 ... yurduminsani
  7. 7.
    Uyku lan uyku ne zaman uyansam bi yarım hep yatakta kalıyor.
    2 ... mimarch
  8. 8.
    ilişkimiz ulan, resmen yarım kaldık. Böyle bir anda ayrılık bir nefret etmeler falan. Daha yaşanacak çok şey çok hayal vardı. Yazık oldu, belki bir 5 sene sonra içimdeki kırgınlık ve öfke diner de, bir yerde rastlaşırsak seninle yeniden sevişmeyi aman sevgili olmayı isterim!
    3 -1 ... mor kadife