bugün

birçok kişinin yapmayı istediği ancak aile tarafından çeşitli nedenlerden dolayı engellenen şeylerdir.
üniversiteyi şehir dışında okumak.
-baba beni okula gönder
-dövlet bize bokmir nasıl gönderem.
2+1 dairede at beslemek. Ne var amk?
(bkz: sevişmek)
Hukuk okumak. Cok sevgili(!) babacigim sagolsun.
tiyatro okumak.
eve nargile almak. fakat babannem karşı.
bisiklet ile şehirleri gezmek. özgürlük, kendi paranı kazanabildiğinde tam anlamıyla yaşanırmış onu anladım.
Mala vurmak...
amcam insaat ustasi, o kadar usta ki birakmiyo su malayi iki de biz vuralim.
eve kız atmaktır. evi bir boş bıraksalar yapılacak olandır.
paranın amına koyabileceğim gayrı meşru işler yapmak istiyorum fakat eşime ve çocuğuma olan sevgim ve saygım yüzünden yapamıyorum.
ona sarılmaktı yapmak istediğim ve ailemin engellediği.zaman sonra acıyı sindiriyor insan.aşkı en derinlerine gömüyor.sızı geçer mi bilinmez.lakin acıya bağışıklık kazanıyorsun.
el ele tutuşmak, öpüşmek, sarılamak, kucaklaşmak, her türlü fiziksel ve duygusal temaslar...
başka bir şehre gitmek hatta mümkünse kalıp o şehirde çalışmak. daha gidememişken nerede kalmış çalışmak.
fethiye babadağ'dan ölü denize yamaç paraşütüyle atlamak
yurtdışına çıkmak.
bir adet kymco venox 250, veya hyosung gv 250 almak. ikna edemiyoruz efendim.
konservatuvar okumak, piercing yaptırmak. annem eve almam diyor.
tuvalete girmek. ne zaman kapıya yönelsem ya annem ya babam benden önce giriyor.
düşündüm de hiçbişey.
Beni sıkmadıklarından olsa gerek, onların karşı çıkabileceği birşey istemedim hiç.
Belki az da olsa beni engelleseler yapmak isterdim bişeyler.
Insan bu kadar ters olur mu lan?
tek başına araba kullanmak, mercedesi var sağolsun babamın çok da korur arabayı ama elimi sürdürmüyo bana yanımda yoksa.
kısıtlamalardır. tattoo, piercing, arabayla şehir dışına çıkmak, yeni evcil hayvan almak, okulu bırakıp tiyatrocu olma hayalini sabote etmek bunlara dahil olabilir. yapılmaması gerekir, zor olan kısıtlanan hep çekici gelir ve kişi tarafından inadına yapılmak istenir. dolayısıyla sadece uyarmak ve gerçeği, geleceğin nasıl olacağının tanımlanması gerekir. gerisine kişi karar vermeli ve kendi hayatından sorumlu olmalıdır. anne baba her zaman yanınızda olmayacak.
Sadece onlarlada mutlu olmak isterdim. Beraber guzel mutlu bir aile olmayi gercekten isterdim ama bunu devamli engellediler. Baska bir seyide engelleyemezler zaten
Ders çalışmamak bence. Bunu kim yapmak ister ki ,yapılmak istenen ders çalışmamaktır ama aile tarafından dersaneye kursa gönderilerek engellenir.
güncel Önemli Başlıklar