bugün

Keşke denilmemesi ve hayatın ilerleyen dönemlerinde hatırlanıp pişman olmamak için yapılmayan davranış ya da tutumdur.

Bilerek birinin hakkına geçmek.
instagram kullanmak.
Malum partiye hiç oy vermemiş olmak.
Sigara ve alkol kullanmıyor olmak.
tiktok videosunu çekmemek.
Nargile içerken fotoğraf paylaşmamak.
Gereğinden fazla konuşarak, polemiğe girmek.
Kısa ve òz daima iyidir.
ayrılınca baskasinin kollarina kosmamak ve tek basina acı cekip dert sahibi olup kendini uzmek.baya kerizlik yapmisim ya
Kpss’ye hazırlanmak.
Sevgiliyle ortak hesap açmamış olmak.
Gereksiz kısıtlama çabalarına tomom oşkom dememek.
Tinder kullanmamak.
-cok sey var da madem kötü aliskanliklardan giriyoruz hic nargile, sigara ve ot kullanmamis olmam. Hiç sarhoş olmamış olmam hatta alkolu de sevmemem.
- tinder, connected2, snapchat, askfm gibi olusumlara bulasmamis olmam.
- kafamda 40 tilki dönüyorken bile birilerinin arkasindan is cevirmemis olmam. cünkü kötülükler sahibine döner.
Tiktok videosu çekmek.
Affetmedim. Affetmeyecem de. Şu ana kadar yaptığımla gurur duyuyorum.
Hiç geyikli taytim olmadı çok şükür.
Tiktok kullanmamak.
Ahlak bekçisi olmamak.
biontech aşısı vurunmamaktır.
hic isyerinden biriyle ozel hukukum olmadı.
hoslandıgım insanlar oldu. hep mesafemi bildim. karsı tarafa da mesafemi koruttum.
Kadınların götünü kaldırmamak. Götünün kalktığını %0,1 bile hissetsem basıyorum siktiri. Ohh. Aq salakları ya.
intikamımı almadan dünyada bırakmam...
Çaya şeker atmak.. Ahshd
(Gizlice gurur duyuyorum ama )
Neden bilmem üst geçitlerde asla asansöre binmem, bana inanılmaz illegal geliyo, yeri gelince de övünürüm bununla çok saçma jkjkjkj. (bkz: acayip seks döndüğü düşünülen yerler)
Uyuşturucu kullanmamak.
Z kuşağı tarafından el üstünde tutulan fakat daha sonra pkk sempatizanı olduğu ortaya çıkan tipitipler için free bilmem ne hashtagi girmemek.. Bir insanı kapalı açık müslüman ateist diye ayırmamak.. Lisede iken sigara uyuşturucu ve alkol kullanıp kendimi cool zannetmemek, malum partiye oy vermemek gibi şeylerdir kesinlikle şüphesiz..
güncel Önemli Başlıklar