bugün

birçok şeyi kafaya takmak.
Yapılmış olunan hatayı bir kez daha yapmaktır.
Kişiliğinize ters gelecek hareketlerde bulunan insanları affetmek.**
insanlara güvenmek...
olmayacak olanın olurunu bulmaya çalışmak.. *
kafaya taktığın birçok şeyi hala kafana takmaya devam etmek ve kendini üzmene sebep olmak.
birine, birşeye ederinden fazla değer vermek..
Başladığınız noktaya geri dönüşlerdir.
birine karşı kendinden ödün vermek.
aldatmak.
anketleri ısrarla cevaplamak.
evlenmek.*
yargısız infaz.
trabzon a gelmek. Hem de öyle büyük bir hata ki. düşündükçe kahroluyorum.
başkalarına uymak.
başkalarını değiştirmeye kalkmak.
hırslarla hareket etmek.
değer vermek.
birisi için fazlasıyla fedakarlık etmek.
ilk bakışta yapılan en büyük batalar şeklinde okunduğu için söz konusu yazar tarafından anlamı yitirilen başlık.
aşık olmak. yapmayııııın dediler ama. ben zaten hiç söz dinlemezdim çocukken de.
motorsikleti kilitlemeyi unutup, hırsızlara altın tepside sunmak ve akabinde gece çalınması, ardından 5 ay sonra ordu* da polis tarafından bulunması ve babanın teslim almaya gittiğinde motorun yüzüne bakılacak hali kalmamış olduğunu görerek, onu polis otoparkına terk edip, istanbul'a geri dönmesi.
bok gibi bir lise hayatı geçirmek. sallamışım üniversiteyi falan. kişiliğinin yapıtaşlarının oturmaya başladığı ve bir daha hiç kalkmayacağı bir dönemde, yanlış şehirde yanlış liseyi tercih etmek bundan sonraki hayatınızı en feci şekilde etkilebileyecek hatalar zincirinin en büyük halkasıdır. bu yazıyı okuyan bebeler; siz siz olun, bilinçli tercih yapın. tüm hayatınızı riske atabilecek bir dönemdeniz. üniversitede bir bok olduğu yok. lise önemli.bok gibi kalırsınız ortada..
Pazar günü denize gitmek.
sözlüğe üye olmak.
son kadehi içmek.
Üniversitesi de araştırma görevlisi bi kadını ayartip 1 2 hafta ilişkiye girmiştim. Bu da en büyük itirafımdır.
küçükken 31 e kadar saymak, sayıyla icra edilen iş uymayınca üzülmek.
böyle böyle bozdum psikolojiyi.
güncel Önemli Başlıklar