bugün

teminata verilmiş çeklerin ekstresini vermeyen banka. böyle komik bi iş.
kredi kartı için yıllık 70 lira alan bankadır. iadesi için 3 ayda 1800 lira harcama sözü isterler.

iş bankası 40 lira diyor, garanti 59 lira. aradaki farkı yaratan kredi kartı isminin "gold" olması mı? onun adı gold, kendisi gold değil. yanlış anlamışsınız siz.
2010 yilinda bankamatikten bir gunde nakit cekme limiti 1.500 TL iken, sirketin nakliye icin yolladigi 2000TL yi kamyoncuya vermek icin sira alip giseden cekeyim demiştim ki, gorevli hatun kisi nufus cuzdanimdaki resimle beni mi benzemeti mi, tipime mi gicik oldu, elli tane soru sorarak beni kastiran, tum israrlarima ragmen guc bela ikna olan ve parayi zar zor alabildigim bankadir.
Bir de 'Biz musteriye daha iyi hizmet icin calisiyoruz.' demez mi?
La madem musteriye daha iyi hizmet icin calisiyorsun, kostek olmasana...
western union a işiniz düşerse kullanacağınız banka kesinlikle yapı kredi olmasın. müşteri yoğunluğundan "sistem arızalı, çalışmıyor" deniyor. kapılarındaki kocaman western union reklamını sökmeleri gerek. birde "hiç bir bankada çalışmıyor" gafletinde de bulunabiliyorlar. ama ne yazık ki diğer bankalarda çatır çatır çalışıyor sistem.
Unicredit bağlantılı olarak UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Bankası olmuş kendileri.

Futbolcular paralarını buraya mı yatıracaklar ne işe yarıyor bilmiyorum ama THY'nin Euroleague sponsorluğu gibi prestij açısından bayağı ses getireceği kesin.
sanırım yer yüzündeki en yapışık, en yüzsüz, en menfaatçi bankaların başını çekiyordur.

3 tane kredi kartım var, bu bankadan mağdur olan çok sayıda yakınım olduğu için worldcard hiç bir zaman almadım, kullanmadım. buna rağmen 2 günde bir arayıp "efendim size özel bir kredi imkanımız var. yok efendim size özel bir kartımız var" diye bikbik konuşup duruyorlar.

ulan senin müşterin değilim, kartını kullanmam, kapının önünden bile geçmem, neymiş bana özel olan?

lafın kısası, müşteri temsilcisinin itirafı şu şekilde: money card, opet kart, alışveriş kartı vb sahibiyseniz yapı kredi sizi arayıp bu konularda taciz eder!!!

bir daha seni kullanan da, senin adına taşeron vazifesi gören opet vb kullanan da adam değildir zaten.

yüzsüzler...
beni şu an en mutlu eden bankadır. ulan 5.yılım sizinle ilk defa doğumgünümü kutladınız. nese geç olsun güç olmasın. eyw canlarım. hediye niyetine bu dönem borcumu silsenize beaaa.
okadar lanet bir bankadir ki 2 ay geciktirme yapsaniz musteri hizmetli denen adiler neredeyse her gun arayip tehditvari sozlerle para yatirmanizi ister. ben boyle alcakca boyle kallesce calisan bi banka daha gormedim. kullanmayin kullandirtmayin.
atm'lerinden para çekmek istediğinizde eskiden önce çekmek istediğiniz miktardaki parayı sonrasında da kartı veren sistemi, artık önce kartın iadesi sonra da çektiğiniz parayı iade eden haline çevirmekle iyi bok yemiş bankadır. 450 lira para çekmek için 200+200+50 yapmak zorunda kalan bizler (malum 50, 100, 200 ve 500 lira seçenekleri var), eskiden kart içerideyken "başka yapmak istediğiniz işlem var mı?" seçeneğiyle işimizi görürken şimdi 3 defa kartı sokmak durumunda kalıyoruz. hani böyle bir değişikliğe gitme ihtiyaçları ne olabilir ki diye düşünüyorum, aklıma birşey gelmiyor.

geberesiceler.
Yatirim bankasi olarak kurulmus bankadir. Paranin tadini aldiktan sonra yatirim tarafini kendinden ayirmistir.
Mehmet Emin Karamehmet'in eski bankası. Borçlarından dolayı satılmıştı. Yeni sahibi Koç.
internet bankacılığı bir garanti gibi olamayan banka.
çok karısık ve saçma
yurtdışında çok işe yarayan banka. ortağı olan unicredit şubelerinden komisyonsuz para çekilebilir. gelgelelim bu kadar internasyonel bir banka iken internet bankacılığı sayfasında swift-iban ile yurtdışına para gönderme hizmeti vermemek gibi tuhaf işleri olan banka. büyük eksiklik.
personeli mutsuz bankadır.
bana sağlık poliçesi yapmış yollamışlar sağ olsunlar çok düşünceliler, sağlığıma gösterdikleri özen için teşekkür etmek ve poliçeyi iptal ettirmek için aradım,
sanki ben zorla yaptırmışım gibi iptal prosedürleri çıkardılar "şubeye git şunu imzala, yok buraya bunu faksla" gibi,

telefondaki kişiye; "kaç para veriyorlar size bu hırsızlığı yapmanızı sağlamak için" dedim "patronlarınızın cebine girecek sana zerre faydası olmayacak bir şey için halkın hakkını yiyorsunuz utanmıyormusunuz" dedim, sanki ses kaydı gibi ruhsuzca konuşmaya devam etti, tamam iptal etmeyin ama allah belanızı versin, dedim.
5 gündür hgs için ''kurye dağıtımda'' bilgisini veren banka.
15 tl kalan borcum için 3 gündür yirmi kere arayarak ağzıma sıçan bankadır.
götümden kan almak için ellerini ovuşturan bankadır.130 lira için avukata verecek namussuzlar. ulan kartın yenisi çıkacak o zaman ödeyeceğim diyorum yok.
Koç grubu bankasıdır. Tofaş personelinin bankasıdır.
Çalışanlarının bir sikimden anlamadığı banka. Ulan ne yapacağınızı ben mi söyleyeceğim pezevenkler? Şuan ana avrat sövüyorum namussuzlara.
internet bankacılığına hiç güvenemeyeceğiniz bankadır. paranız uçar gider. sizi tanımazlar...
emeklileri sövüşlemeye çalışan koç grubunun bankasıdır....

emekli maaşı ödemelerini bankamıza taşıyan eemeklilere 300tl puan kampanyası başlatıp, sonra da 2 aydır sistem arızalı onun için tl puanlarınızı yükleyememiyoruz palavrası ile insanları oyalamaya çalışan, sikindirik banka.

ulan emekliye vereceğin 300tl puanı bile 2 ayg eç ödeyerek kar etme derdindesiniz, rte size az bile yapıyor diyorum bazen.beter olun...
Bankadir amk.
hiç sevmeyip belli de etmediğim bankadır.
online bankacılık sistemi çökme konusunda yalnız olmayan bankadır. bir diğeri için; (bkz: garanti bankası)