bugün

Faizi yüksek banka.

Sevmedim.
Eski maaş bankam. Aydan aya kredi kartı öderken denk geliyoruz. Uygulama ara yüzü güzel bi problemimiz yok kendisiyle.
özel bankalar arasından en iyisidir.
eskiden anadolu'nun küçük ilçelerindeki atm'leri bile bol bol 10 tl verirdi. şimdi türkiye'nin en büyük şehri istanbul'da bile hiç bir atm'sinde 10 ve 20 tl bulunmuyor.
mobil bankacılık sistemi çökmüş. yaptığım havale hala hesaba geçmedi, bekleyen işlem olarak gözüküyor. müşteri hizmetlerinde yoğunluk vardı. internetten baktığımda yapı kredi'nin çöktüğünü öğrendim.
vada karakteri hariç sempatik olduğunu düşündüğüm banka.
atm'leri bankalar arasında en iyisidir.
Leylekli banka. 80 ler sonuna doğru leylek uçtu gitti.

görsel

Şimdi vadası var.
en iyi özel banka bence. iş bankası da olabilirdi fakat o da artık eskisi gibi değil.
Emekli ikramiyeleri diğer bankalara Göre yüksektir. Verdikleri tlcard (hesap kartı yani banka kartı oluyor) temassız özelliklidir.
görsel
internet ve mobil bankacılığı her iki haftada bir çöken bankadır. ne zaman piyasalarla ilgili bir gelişme olsa, bakım yapma aşkı oluyor bunlarda.
Piyasaların açıldığı saatte ve ppk toplantısından önce uygulamasını bakıma sokan banka. Vallahi güzel tezgah. Dua edelim de saçma sapan bir faiz kararı verilmesin.
Türk reklam tarihindeki en iyi reklamlardan birine imza atmış olan banka.

https://youtu.be/-c7sMh3d1bY
12 lira cepbank masrafı aldıklarını gördükten sonra uzak durduğum banka.
zorda kalmadığım sürece kullanmam.
görsel

Allah belanızı versin sizin ya. Açlıktan ölsem o kapıdan bi daha girmeyeceğim.
200 den fazla numaralarını engellemişimdir şimdiye kadar. Halen arıyorlar. Her gün farklı bi numara.
Telefonla taciz bankacılığı.

Ödeme sözü için yaptıkları arama sayısı:1000

Ödeme sözünü hatırlatmak için yaptıkları arama sayısı:5000
Hayatımda çalıştığım en "paraya aç" banka. Tam anlamıyla kurumsal tefecilik.
resmen ayak üstü skiyorlar.

geçenlerde 50 tl cepbank yaptım. 12 lira masraf aldılar.

bilyoner'e para atarkende 3 tl masraf kesiyolar.

soyguncular.
Yapı ve Kredi Bankası (Türk & italyan):

1944’te Kazım Taşkent konut ihtiyacı için kurdu. Şimdi yüzde 57.4’ü italyan UNi Credit Koç grubunun. Yüzde 18’i halka açık... Kalan hisseler Koç Grubunun.

#banka
#yapıkredi
tahsilat yapmanın bir şartı da borçluya sürekli olarak borcunu hatırlatmaktır. teknolojik alt yapıları iyi olduğu için bu iki banka aramaları bilgisayara yaptırmaktadır.
dandiri banka..

garanti 1, bu 2..

ikisi de 1 olabilir gerçi..
Deli gibi kredi kartı aldırmak için inatla arayan banka.ihtiyacım olduğu anda kredi vermeyen bir bankanın kapısının önünden bile geçmem.Emperyalist tüccarlar.
berbat bir alt yapı ile hizmet vermeye çalışan bankamsı bir oluşum.

yakın zamanda hesap açtırmak için şubelerinden birine gittim. şube çalışanı "hesap açma" işlemini beceremedi. evet bildiğiniz yeni müşteriye hesap açma işlemi. sorunu çözmek için müşteri hizmetlerini aramayı denedi fakat hiç bir şekilde müşteri hizmetlerine de ulaşamadı.

daha sonrasında üst kattaki daha tecrübeli bir arkadaşına yönlendirdi. sorunu o şekilde hallettik.

şimdi düşünüyorum da banka çalışanı bile telefon üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsa yarın bir gün işim düşse ben ne yapacağım?

işverenim bu bankayla çalışmayı düşünüyordu neyse ki vazgeçtiler.

uzak durun.