1. 1.
    Israrla, "eline sağlık" tumcesini duymak isteyen kadın.

Yemek kötüyse bile bozuntuya vermeyin. En fazla tuzu kıt olmuş de geç.
    1 -1 ... cahil profesor
  2. 2.
    O kadar uğraştığı emek harcadığı yemeğin güzel olmasını isteyen kadındır. Bir eline sağlık deseniz yeterli.
    3 ... piremses havuc
  3. 3.
    Bazen de yumurta kırıp nasıl olmuş da diyebilir. O kadar uğraşmış ama di mi?
    -4 ... cahil profesor
  4. 4.
    kendine o kadar emekle hazırlanmış şeye yorum bile yapmayan(sanki kadının yapması bir şartmış gibi) şahsiyetten ufacık bir cümle bekleyen kadındır. ama olur mu ağzı yorulur o dingilin.

insan merhametle, alçakgönüllülükle olunur. karizmanız çizilmez korkmayın.
    3 ... kimseyi sevmeyen adam
  5. 5.
    uzun süreli yaşanan yalnızlıkların sonucunda, insanların diğer varlıklar ile iletişime geçmesine verilen en güzel örneklerden bir tanesidir.

örnek:
    tencerede kaynayan yemeğin taşmaması için kapağı yarım aralanmıştır;
    -nasıl olmuş?
    +* *
    -deme be... ben zaten hiç sevmemiştim o adamı. gözlerinde bir gariplik vardı.
    +* *
    -yok kız, dalga geçmek için demiyorum. böyle, bir sinsilik vardı yani...
    +*
    -allah canını almasın. ne kedisi ne ciğeri... hem benim sevdiğim başkası var, şapşal mısın?

not: bu insanlar ile muhabbet edilmeli, gündelik yaşantılarına dönmeleri için yardımcı olunmalıdır.
    2 ... sekolo
  6. 6.
    Sıkıyosa kötü olmamış de.Öldürür. Yok eder.
    1 ... wilcoo
  7. 7.
    Vereceğiniz yanıta göre size sarilabilirde caninizida alabilir.
    2 -1 ... fait saik kabasiyanik
  8. 8.
    O kadar emek verip vaktimi harcayıp yemek yaparsam tabii ki güzel bir söz duymak isterim. Ben sormam genelde, değer bilmiyorsa da yemek yapmam söyleriz dışardan. Ya da çok biliyorsa kendisi yapsın. Ha içimden gelirse döktürürüm o ayrı.
    3 -1 ... mavigozlukadin
  9. 9.
    çok lezzetli olduğundan emindir ve bunu karşı taraftan duyup biraz şımarmak istiyordur.
    ... kotlin
  10. 10.
    sonradan bir iki yemek yapmayı öğrenmiş bu konuda kendine güveni olmayan kadındır . hemen hemen bütün yemekleri yapmayı bilen iyi yetişmiş kendine güvenen kadın bu soruyu sormaz .şahsen ben her yemekte bu soruya muhatap olmak istemem .
    1 -4 ... normal mario