bugün

bir dönem müzisyen iskender paydaş'la evlilik yaşamış olan kadın oyuncu. attila özdemiroğlu'nun kızıdır.
sekerpare filminin sekarparesi olan kadin.
damga filminde tarık akan'la birlikte rol almış oyuncu.
yenge diye bi filmde ulide/jülide isimli kayıp ikizleri oynamıştı sanırım. biri tesettürlüydü biri şarkıcı.
damga isimli filmde tüm güzelliği ile karşımıza çıkmıştır. güzellik nasıl birşey filmin sonundaki tarık akan'la olan sahneyi izlemelidir.
diğer rol aldığı filmlerden bazıları hababam sınıfı güle güle, dolap beygiri, beyaz ölüm ve arkadaşım şeytan'dır.
1963 ankara doğumlu, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu aynı zamanda balerindir. istanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunu olan Özdemiroğlu, profesyonelliğe tiyatro ile başlamıştır. 1981 yılında Yeşilçam'a geçerek sinema ve dizi filmlerde rol alan sanatçı, bir dönem erotik içerikli filmlerde oynamış, "sabun köpüğü" denen türde filmlerde görülmüştür. Sanatçı, Attila Özdemiroğlu'nun kızıdır.
(bkz: şener şen) ile ilişkisi olduğunu düşünmüşümdür hep.
bir zamanların seksi kadını.
Şekerpare rolünde devleşmiş oyuncu.göz kırpışı mükemmel olan kadın.
3 filmde, ilyas salman ile başrolü paylaşmıştır.

(bkz: şekerpare)
(bkz: dolap beygiri)
(bkz: hababam sınıfı güle güle)
ruj süren kadınların bu işlemi çerçeveleyerek yapmasından oldum olası nefret etmişimdir.

başlıca sebebi de şekerpare filmindeki bu kadındır.
hababam sınıfı güle güle ve dolap beygiri filmlerindeki masum rollerinin ardından, bir dönem erotik filmlerde oynadığını öğrendiğimde ve google görsellerde karşıma çıkan portföyü ile şaşırtan yeşilçam yıldızı.
Gozleri omre bedel kadin.
Gereken değeri gorememis zamanin fistik gibi kadini.
görsel
eski hali.
cem yılmaz'ın eski kırığıydı.
aralarında bayağı yaş farkı vardı.
yine de güzel kadındı. *
hele de cem yılmaz'ın yanında.

Ekleme: iskender paydaş'ın da eski karısıdır.
Cama yapışmış garfield gibi poz vermesi güldürmüştür.

Hey gidi eski yıllar.
1985 yapımı gülüşan filminde halil ergün ile oynamıştı.

kadının göz yapısı biraz tuhaf. bu filmde de kör bir kadını canlandırıyordu ve halil ergün' ün 3. eşiydi.

3 eşim de kısır çıktı, bu ne bahtsızlık diye dolaşan halil bey, arızanın kendisinde olduğunu dahi düşünmeyen saçma sapan bir adam rolündeydi.

ayy bu arada film de çok saçma sapandı. ben niye seyrettim hiç bilmiyorum.
yeşilçam kuşağının tarihinde gördüğü gülşen bubikoğlu ile beraber en güzel kadınlarından biridir. gözlerinin güzelliği yeter.
görsel

http://www.hurriyet.com.t...0992703&utm_term=post
en az gülşen bubikoğlu kadar yeşilçamın en güzel kadınlarından biridir. türkan şoray ıtır esen gibi şöhreti olmamıştır belki ama güzeldir. yüzü masumdu filmlerde.
tipik alan burcu kadını.

bence sevtap parman ve gülşen bubikoğlu ile yeşilçamın en güzellerindendi.

hala türkan şoray diye sayıklayan var.
güzel hatundu.
güncel Önemli Başlıklar