bugün

(bkz: coming soon)

bak bunu unutmuşum dediğim erkektir.

biber dolması sayılmaz mı ?

edit : (bkz: etli biber dolması yapan erkek/#27609578)
büyük ihtimalle yoktur.

ama eğer varsa nikahı basarım..
"Koca istiyom al beni al." diye peşinden koşacağım adam. Umarım güzel yapıyordur.
içinde bulunduğum erkektir.
Kendime gelin olarak alacağım erkektir.
Çikolatamı çiçeğimi hazırladım, istemeye gideceğim erkektir.
bu erkek aynı zamanda mantı da açar.
yapar tabiki her erkek eğer kadınlar yemek yapar erkekler para kazanır dogması oluşmasaydı. sonuçta onların da beş parmağı var bu iş için uygun yaratılışa sahipler demek istediğim yaprak sarmak erkeklerde hoş durmaz.
yemek yapmayı seven erkektir. ananesinden aldığı tarifi geliştirmiş ve küçük parmak inceliğinde de sarıyor olabilir. muhtemelen evlenince bu detaydan bahsetmeyecektir.
bi yaprak sarması yap da midemiz şenlensin diyeceğim erkektir. evlenilir. eheh.
genel geçer erkek grubu kriterlerine uyum sağlamayan erkektir. erkek et yemeği yapar, mangal falan yapar, menemen yapar olmadı makarna yapar ama hamur işine girmez yaprak sarmaz az erkek olun.
yapabilir ama sarma her defasında ona kitlenmesin diye bunu açıklamaz.
sevgilisine yaprak sarar, ortamlarda cigara sarar.
benimdir. elimde sararım. sardığım dolmaları özenle tek tek diklemesine tencereye dizerim.
yaprak sararken çektiği selfie pozu paylaşması gereken erkektir. çok ekmek yer.
yaprak sarması ve dolmayı karıştırırkene ..
(bkz: pardon erkek dedim)

Yanlış yolda olan erkektir. Erkek dediğin makarna yapar salata yapar tavuk sote yapar ama yaprak sarması yapmaz. Yapmamalı. gözünüzü seveyim kızlar serçe parmağı kalınlığında dolma sarmaya odaklanmış bunu yaparken serçe parmağı havaya kalkmış olan erkeğin neresi çekici? Lütfen pirim vermeyin. Sonra erkekler bunu ise yarar kız tavlama yolu diye kullanır filan. Ortalıkta yaprak sarması yapabiliyorum diye övünen erkek görmek istemiyorum.
Bu bir ilan mı diye merak eden erkektir.
sözlükteki yemek yapamayan hanımefendileri göstermiş erkeklerdir.
her kadının hayallerini süsleyen erkektir
hemen hafif damgası yapıştırılmamalıdır belki annesine yardım ederek öğrenmiştir
aşçılık bölümü mezunu olabilir.
Yumurta kiramayan kizlar tarafindan harcanacak erkektir.
olan erkektir. ben yapıyorum. afiyetle de yiyorum. o ne öyle annem saatlerce saracak ben beş dakika içinde mideye indireceğim. ne güzel dünya valla. sararken anneme gayette güzel yardım ediyorum. az insan olun bir işin ucundan tutun evde.
Her genç kızın hayalidir. (bkz: beyaz papatya) swh