1. 1.
    duygusal zekası 6-8 yaş bandında durmuş, prenses tuşu açık kalmış aşırı güzel ve aşırı rahatsız kişi. 40'larına gelmiş tipik yurdum kezbanı. hedef zorluysa etraftan 3-5 adamı bu uğurda kullanan, hedefe ulaşınca da kurbanları ustaca harcayan, bunları yaparken de masum kızı çok iyi oynayan uzak durulası sarışın sinsirella.
    not; turgay beyi de üzdük şimdi ama ne demişler; kendi düşen ağlamaz!
    ... londonlondon
  2. 2.
    bugün doğum günü olan derin çatlak. kıbrıs'ta yaşar, müzik öğretir. hani bazı insanlar vardır; uzaktan bakınca melek gibidir. o kadar içten ve sıcaktır ki, sana arkadaşlığını, sevgisini aniden yaklaşıp öyle samimi bir biçimde sunar ki, vay anasını kalmış mı böyle insanlar dersin. teklifsizce ve birden hayatına bir şekilde dahil olur ve en çok ihtiyaç duyduğun yere dokunur, sana da kendi hayatında bir yer biçer, sonrası için umut vererek. tanıdıkça anlarsın ki, senin bir görevin vardır onun hayatında aslında! sen sadece o görev için seçilmiş uygun bir kurbansındır. o görevin bittiğinde artık uzaklaştırılması gereken, ulaşmayı planladığı gerçek hedefi için bir tehtitsindir. ve bu kadın bu uzaklaştırma işlemini de baştaki gibi ustaca yapar, palavradan bir sebeple seni kendine o kadar suçlu hissettirir ki dersin ben ne boktan biriymişim. yo dostum yo, sen ne baştaki kadar aniden sevilecek birisin ne de sondaki gibi boktan biri. sen sadece bir araçtın ve kullanıldın. ha hedef dediğimiz eleman da aynı yolla yeni bir hedef için bırakılacak çünki ablanın erkeklere öfkesi bitmeyecek. iyi adam kullanır ve araçları uzaktan seçer sonra başa bela olmasınlar diye. ve evet, sarışın.
    ... rasta
  3. 3.
    dünyanın en güzel kadınlarından biri.
    öyle olmasaydı, böyle olmazdı.
    2 ... can sikacagi