bugün

(bkz: ahlaksızlık yok tabi)
(bkz: çok pis güldürdü bu sefer)
(bkz: çok afedersin ama yarrak dökümü)
haklı olan yazarlardır. nasıl bir ağırlıktır bu diziler tamam sen izlemiyorsun ama etrafında izleyip bunu afişe etme meraklısı insanlar bol. bir bu hafta nolcak teorileri... milletçe senarist olduk. başka bir program açıyorsun '' bu hafta konuklarımız yaprak dökümü oyuncuları'' diyorlar. sağım solum önüm arkam sobe.
benim lan bu yazar. harbi bak.
5 sene lan dile kolay 5 sene.
bitti sonunda.
sevincliyiz,mutluyuz.
annesi diğer odada tvnin sesini sonuna kadar açmış yaprak dökümünün iç bunaltan iğrenç keman sesini üç saat boyunca bütün eve yaymasından kurtulan yazardır.
(bkz: 29 aralık türkiye nin yarrak dökümünden kurtuluşu)
annesi yaprak dökümü izleyen her yazar sevinmiştir buna. olm 5 sene her çarşamba kafamız zikilmişti ya.geçti yavrularım korkmayın.
Muzsarip ne lan morg.
dizinin bitmesi en çok küçük ayşe ye yaradı. eğer dizi bi kaç yıl daha devam etseydi ayşe 18 ine gelip Oğuz 'un tecavüzüne maruz kalabilirdi. *
türkiye'nin dört bir yanında sevinçle kutlanıyor efendim.

http://www.swfcabin.com//swf-files/1284114404.swf
sevinmekte haklıdırlar.. *
edebiyatın güçlü isimlerinden reşat nuri güntekin'in eserinin diziye uyarlanmasını, kitaptan çok farklı yollara saptırarak, eserin dışına çıkan ve insanların çarşamba günlerinin, akşamın en güzel saatlerinden bir iki saatini bu diziye bağlaması, hatta hayatta zaten herşey kötüye giderken, artı olarak diziye hüzünlenmelerini hazmedemeyen yazardır.

(bkz: yazar burada kendisinden bahsetmiş)
tam seviniyordum karşıma tekrarı çıktı.
gözün aydın olsun denilecek yazarlardır.
(bkz: buyrun benim)
helal olsun adamlara bi kitaptan kaç sezon çıkardılar ama bir yerden sonra sıkıyor.
yaprak dökümü gününde sözlükte yaşanan canlı yayın dizi fırtınasını aratmayacak,kendilerini o gün ki boşluktan kurtaracak dizi bulmaları gereken yazarlardır.çarşambaya az kaldı.
sol framede habire yaprak dökümü ile başlıklar görmekten bıkan yazarlardır. helal olsundur.