1. ?.
  liglerin bitmesi ile transfer dedikoduları haricinde pek de ele gelir programların olmamasından mütevellit, dizilere dadanan fanatik gençliğin hazin sonudur efenim bu. hele ki gencimiz 1-2 bölüm izlediği diziyi kulaktan dolma internet dedikoduları ile taçlandırıp, kendini o dizinin bir takipcisi gibi göstermek istiyorsa vay onun haline! karısır efenim. bir yaprak dokumu, bir aşk-ı memnu, perşembeleri kendi saatinde kurtlar vadisi ve cuma günleri baba zoruyla izlenen kaçınılmaz adanalı ile bünye ancak bunu yapabilirdi.

  hele hele dizinin fanatiği arkadaşlarla msn diyalogları insanı yerlere yatırır...

  melan kişisi arkadaşının iletisinde "yaprak dökümü izliyor" yazsını görüp msn'den atlar;

  melan: elin behlülü tüm karıları düdüklesin, siz de gidin onu izleyin hıh! *

  sunshine: allahın şapşalı, aşk-ı memnu o! ahahahha

  melan: mavi ekran + kırmızı ekran + sınırsız göt oluş!
  9 -4 ... melankolik
 2. 1.
  beni bu mix'ler bozdu.

  hacı kurgu yanlış. bak mesela bir behlül ile oğuz takasına girilsin yeminlen herkesin tüm sorunları çözülür. sal oğuz'u o konağa yeminlen ahçıya kadar herkesi perişan eder. yok kaçıp geri dönmeler. ev içinde sıkıştırmalar ne hafız alla sen. bihter'e sen lazımsın oğuz.

  şevket ile diğer konaktaki yamak (adını tam bilemedim) bence ayrı bir eve kapatılsın. bu adamların durumu zor bak. ne pasifliktir ne aymazlıktır sizinki. çıkmayın lan oradan. yeminlen lanet gibisiniz çekirdek aile yapısına.
  21 -3 ... nirolis
 3. 2.
  --spoiler--
  behlül'ü gördüğünde sana da değdirmeden kanal değiştir yeter.
  --spoiler--
  2 ... pulp fiction
 4. 3.
  halid ziya uşaklıgil ile reşat nuri güntekin'i karıştırmak gibidir.
  4 ... nunu
 5. 4.
  ilk olarak ferhunde aşkı memnu dakı bütün erkeleri elden geçirmesiyle başlar hem burdakilerin hepside zengin tam ferhundeya göre yani ferhunde yadırgamaz.
  2 -2 ... yazarim bilirsin