bugün

fm 2016 oyununda 3. ligden takım alıp başarıya ulaşmak. en son ankaragücü kariyerim vardı kovdular sezon sonu.
buda soru mu?
Sakallı erkek bireyin diline tat olmak:

görsel
Şortla yatağa girmek ohh çok zevkli.
Kendimle başbaşa kalmak.
Duş aldıktan sonra bornozla uyumak.
Yapmayı iyi becerdiğim bisey
Ama söylemem.
teknolojik aletlerden çıkan balonlu poşetleri patlatmak.
Dondurma ile kahve içmek.
haftasonu alarm kurmamak ....işten sonra eve gelince çocuklarımla oynamak
osura osura uyumaktır, net!
dans etmek...
dedikodu yapmak...
kahve içmek...
Kahve içmek, onunla beraber kahve içmek, onun yaptığı kahveyi içmek,sabah kahve içmek.
bergamotlu çay içmek, yemek ve pratik süt tatlıları yapmak ve yemek, saçlarımdan yastığa sinen şampuan kokusunu koklamak.
Pizza yemek, saatlerce küpe ve çanta alışverişi yapmak, babamla karşılıklı içmek listenin en başında yer alıyor.
Kimse yok iken etrafta yüksek ses ile düşüncelerimi söylüyorum.
Bi rahatlama geliyor ki bence benim boşalmama neredeyse denk.
Din tüccarları ile atışmak. Onların hilelerini, üçkağıtçılıklarını, dini nasıl kendi lehlerine çevirdiklerini ortaya dökmek.
insanların öküzlüğünü nobranlığını salaklığını ahlaksızlığını cahilliğini suratına vurmak veya bunları ima ederek laf sokmak.
Işıkları kapatıp Youtube'dan şömine sesi açmak, bunun eşliğinde kitap okumak, uyumak, çalışmak.

Ben en çok huzuru seviyorum.
Hard diskimdeki filmleri izlemek.Tv seyretmeyen biri olarak yıllardır yaptığım aktivite.
Uyumak.
Erken uyurum. Gece 3 4 gibi susamış olurum. Kalkarım su içip tekrar uyurum.
Dersim 10’da.
Daha güzel bir hayat düşünemezdim :d
etrafımdaki insanların taklidini yapmak.
Su içmek.

10 günlük su orucu ilaç gibi gelir insana.
Markete sıçmak.
Telefonla konuşmak çünkü telefonla konuşmayı bir tek yalnızken yapabiliyorum hele bide uzakta çok sevdiğim biriyse saatlerce konuşabilirim.
güncel Önemli Başlıklar