bugün

istenildiği halde cesaret edip yapılamayan şeyler.

paraşut ile uçaktan atlamak.
monitöre tükürmek. ya patlarsa?
her gördüğümde eridiğim bi kızın durup dururken dudaklarına yapışmak. (bkz: umarsızca)
megan fox u bulup öpmek (bkz: swh)
Bir gün başını alıp gitmek, kimseye haber vermemek ve geri dönmemek.
facebook'ta 'bilmem ne yapmak isteyenler' 'bilmem ne tarihine kadar bilmem kaç kişi olacağız' 'bilmem kimi seven bilmem kaç kişi bulurum' gibi abuk sabuk bağlantı isimleri bulup çıkaranları bir araya getirip kurşuna dizmek.
beni dersten 5.kez bırakan hocamı sınav kağıtlarıyla beraber yakmak.
sevgiliden ayrılmak.* * * *
''Bazen şeytan diyor ki git yanaş şuna
Anlat içinden geçenleri
Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına''
çırılçıplak gezip,koşmak.
herşeyi bırakıp yelkenliyle dünya turu atmak.
iktidara ve muhalefete ana avrat sövmek. karşılrına geçipte sövmekten bahsediyorum. yoksa mütemadiyen sövüyorum zaten gıyablarında.
levent yaylagül e girişmek. gel gör ki olmuyor işte..
ağlamak..
(bkz: Uçaktan paraşütle atlamak)
(bkz: Bungee jumping)
(bkz: Gökdelenin tepesinden aşağı bakmak)
araba almak. arabanın parası hazır, kenarda bekliyor ama sağdan soldan her önüme gelen bişey deyince, onu alma bunu al, şunu alma o fazla yakar, bu yokuşta iyi, bu düzde berbat, bu fazla tork üretemiyor, bu bilmem kaç bine gelmeden çürüyor fikir kirlilikleri havada uçuşunca lanet olsun deyip vazgeçtim. almıyorum ulan.*
tehlikeli sayılan sporların çoğunu yapmış olmama rağmen xxx serisinin ilk bölümündeki xander cage karakterinin çığı ardına alarak snowboardla kaydığı sahneyi yapmayı en kaba tabirle asla götüm yemez.
facebook'a şarkı yazıp klip çevirmek. hatta klipte the day after tomorrow filmden sahneler kullanmak.
fakat cesaret edemedim yapamadım bunu. benden daha cesaretli olan ismail yk bunu başardı. başarılar diliyorum kendisine.
renault kango marka arabayı satıp tibete gitmek.*
sevdiğin çocuğa açılamamak .
kondom kullanmadan seks yapmak.
mühendisliği bırakıp konservatuara girmek.
işi gücü bırakıp köye yerleşmek. bir çift kangal , bir kaç koyun alıp yetiştirmek .
2005 model bmw 3.20 coupe, 2000 motor 170 beygir turbo dizeli satıp, 2001 model bmw 3.30 coupe, 3000 motor 250 beygir benzinli araç almaktır.
yaşadığı şehri defalarca terketmek ister ama başaramaz her insan bunu.
güncel Önemli Başlıklar