bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  mimiklerinde, bakışında, duruşunda, ses tonunda, gülüşünde, ağlayışında, kaşını çatışında yani dışa yansıttığı kendinde en ufak bir doğallık olmayan insanlardır.

  (bkz: esra ceyhan)
  1 ... zirvanindaniskasi
 2. 2.
  genellikle ekranlarda rastlanan, antipatik tiplerdir. sanatcıyım diyen türkücüler, canlı mankenler, aşırı makyajlı, aşırı dekolteli, avaz avaz bağıran medya maymunlarıdır.
  ... annabell lee
 3. 3.
  (bkz: samimiyetsizlik/#2281667)
  ... purpledreamz
 4. 4.
  (bkz: plastik dünyanın naylon delikanlısı)
  1 -1 ... cernonil
 5. 5.
  (bkz: pinokyo)

  ek; hemen eksiyi yapistirmislar. sanirim pinokyo diye yazar var; ironiyi anlamadi.
  1 -1 ... shreddinger
 6. 6.
  (bkz: özgü namal)

  en azından koca kafaları sunarken öyle.
  1 ... nahil
 7. 7.
  bu anket te tek geçilebilecek, eğer heykeli dikilme durumu söz konusu olursa maddi katkıda bulunulabilecek tek insan vardır : gülben ergen
  2 ... imhotep
 8. 8.
  (bkz: LERZAN MUTLU)
  2 ... jynxcello
 9. 9.
  bu insanlar, (ki fidelity'e göre insan değillerdir) samimiyetten yoksundur. genel itibari ile şirket ofis gibi ortamlarda yaşamlarını sürdürürler. bu insanlar için önemli olan ne olduğun değil olmak istediğin şekilde tavır takınmaktır. kendini olduğu gibi kabul edemeyen insanların düştüğü durumdur. toplumda hızla sayıları artmaktadır.

  kesinlikle yaptıkları ile içinden geçenler aynı değildir. toplumu çirkinleştiren bu insanlara yazıklar olsundur. genellikle belli bir eğitim düzeyinde olan insanlarda bu yapmacık insan hastalığı daha çok görünür.

  yapmacık insanların toplumda hızla çoğalmasından sonra ''saf anadolu insanı'' tabiri tabiri çıkmıştır ortaya. işte o insanlar elleri öpülesidir.
  3 ... fidelity
 10. 10.
  giyiminde-kuşamında, sözlerinde, gözlerinde bir güzellik var ama birşey eksik ve bu eksiklik diğer herşeyi gölgesinde bırakıyor diyorsan eğer bilki orda eksik olan tekşey samimiyettir.
  4 ... antisosyal